Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Náci UFO-k, most már elhiszitek?

Náci UFO-k, most már elhiszitek?

Figyelt kérdés

Wikipedia cikk:

[link]


Itt a megdöthetetlenn bizonyitéknak:

[link]



A történelemel kábitanakel.


2010. nov. 29. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak de nem önmaguktól, hanem földönkívüli segítséggel sikerült kifejleszteni a Hanebut.


Diator: Minden kétséget kizáróan sajnos egyelőre nem tudom bizonyítani. Még nyomokat, jeleket keresek. Persze az is lehet, hogy ez csak egy kényszerképzet, téveszme, bár erősen kétlem.

2010. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:

"Sajnos sokan csak néznek, de látni kénytelen. Pedig már küszöbön a földönkívüli invázió."


Miért "sajnos"? Ez úgy hangzik, mintha a hitünkön múlna a föld jövőjének sorsa. Mi történne ha tegyük fel mindenki elhinné hogy a náci Németországot földönkívüliek segítették? Szerintem semmit nem változna a helyzet, ugyanúgy védtelenek lennénk, mert a technológiánk sehol se lenne hozzájuk képest.

2010. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim válasza:
Nincsenek földönkívüliek, nem lehet naprendszereket elhagyni, ezek mind génmanipulált hibridek hímerek és egyéb biorobot egyedek.
2010. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek van igaza. Sőt, nekem is vannak megdönthetetlen bizonyítékaim arról, hogy Hitler lepaktált a földönkívüliekkel (vagy ő maga is az volt).


[link]


Itt van kezdésnek ez a kép. Most mondjátok el, van olyan normális földi diktátor, aki felvenné ezt a fejére? Szerintem nincs, egész biztos, hogy az idegenek adták neki.


[link]


A másik, az idegenek világuralmi tervében szerepel az is, hogy minden földi embert az uralmuk alá hajtsanak. Ehhez, mint hatásos eszközt, mindenki tudja, hogy a karácsonyt fogják felhasználni. Ezért már akkoriban is tettek kísérletet rá, hogy mikulássapkában éneklő Hitlerrel tegyék az embereket agymosott bábokká.


[link]


... és itt van a harmadik, és egyben legjobb bizonyíték. Hitler rituális táncot jár az egyik földönkívülivel, aki úgy néz ki, mint egy macska.


Na erre mondjatok valamit.


Ui.: Csak vicceltem, a kérdező begolyózott, de ezt olyan jó volt leírni. :D

2010. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 A kérdező kommentje:
nem foksz nevetni amikor leigáznaktéged
2010. dec. 4. 17:06
 76/87 A kérdező kommentje:

és mindanyian magatokba nézhetnélek akik csak nevetni járnak fel ide minek szoltok valamihez ha nem is értetek hozá

ez is csak azt mutatja menyire roszindulatuak és vagytok

2010. dec. 4. 17:09
 77/87 A kérdező kommentje:
szolni fogok 404nek mert ő az tuolsó normális ember aki válaszolni
2010. dec. 4. 17:10
 78/87 anonim ***** válasza:
Jajj de sajnálom a hozzád hasonló primitív embereket :(
2010. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:

"nem foksz nevetni amikor leigáznaktéged"


Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem léteznek földönkívüliek, de ha már egyszer lejönnének, talán a legelső, amit megtehetnének, hogy az olyan analfabéta gyökérszintű vadbarmokat, mint te, kilövik innen jó messzire egy rakétában.


Ennyire fogyatékos nem lehet senki, pláne nem szabadlábon, szóval te vagy kamuzol, vagy nem vagy annyi, amennyinek mondod magad.


20/F

2010. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 A kérdező kommentje:
meg se érdemled
2010. dec. 5. 10:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!