Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok, mi lesz 2012-ben?

Mit gondoltok, mi lesz 2012-ben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 15:24
 61/98 anonim ***** válasza:
41%

saten, te egész jó fej vagy!

kicsit hasonlít az életfilozófiánk.......

amúgy meg, kérdező, hogy válaszoljak a kérdésedre:sokminden(már felsoroltál), a világvégén meg az a galaktikus szövetséges micsodán kívül, persze!

2010. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:
Az én életfilozófiám is részben hasonlít Satenéhez,szerintem is tiszteletre méltó ember,de közel sem tökéletes.
2010. nov. 27. 17:23
 63/98 anonim ***** válasza:
60%
2012-ben lesz mindein idők legjobb és legnagyobb szilveszteri bulija :D 2013-ban meg a diplomaosztóm, szóval legjobb esetben nem kell szakdolival vesződnöm :P
2010. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
60%

Én 2012-ben már tuti eredeti Aion-on fogok nyomulni :D

Amúgy onnan gondolja hogy nem érted, mivel egy kis takony vagy még, aki nem tudja leírni hogy hülye. (Amúgy ha a mézga családot láttad volna, már akkor tudnád, hogy miről van szó, mivel volt benne egy rész, amikor Máris azzal jött át, hogy pontos 'j'-vel lett kiírva az ajtajára hogy "Hülye Máris". Az pedig hogy idősebb legyél 10-nél, és ne láttad volna a Mézga családot, hát... :D

Amúgy érdekes dolgok ezek...

2010. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kis takony, És képzeld nem néztem mézga családot...
2010. nov. 27. 17:56
 66/98 anonim ***** válasza:
41%

Nem kedves kérdező te csak szeretnéd, hogy hasonlítson a felfogásunk. Ez persze egyáltalán nem igaz. Vegyünk kapásból egy pár dolgot:

Én sohasem ejtenék alapvető helyesírási hibát ("Sőt,azt hiszem te hujébb vagy tőlem.") már csak azért sem mert a szerencsétlen gép aláhúzza ha valami rossz.

A másik: sohasem kérdezném, meg mit gondol a másik mi lesz 2012-ben főleg nem a plejádokról és az egyéb ilyen agyrémekből ki indulva. Ha mégis azt csakis poénnak szánnám.

Ezenfelül, sohasem térek ki a kérdések elől ("Nem feleltél teljesen a kérdésemre. Hány éves vagy?","Sokkal többnek éreznéd magad ha tudnád?")

És a legutolsó ami baromira zavart az egész beszélgetésben, hogy az elején hülyének néztél és elküldtél a fenébe ("Légyszíves ne untass a komolytalan tudatlanságoddal. Nem vagy különösebben érdekes.") A végére viszont már tisztelsz is ("szerintem is tiszteletre méltó ember"). Ezt sohasem tenném meg ha valakit elejétől fogva hülyének nézek azt negyven oldal múlva is hülyének fogom nézni.


A 17:17-es válaszadót meg csípem :D

2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
60%

kedves kérdező!

nem mi vagyunk szűk látókörűek hanem te vagy kicsit tág látókörű(őrült)!

2010. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:

De igen,hasonlítunk másban.Az egy dolog hogy komolytalan vagy,attól még tiszteletre méltó vagy az egoizmusod miatt.(Én is egoista vagyok,ebben hasonlítunk,és ez sok viselkedést hoz magával,(csak nem az interneten))

(Amúgy ne oktass ki,én legalább nem nézek rajzfilmeket.)

2010. nov. 27. 18:13
 69/98 A kérdező kommentje:
Nem vagyok őrült... :)
2010. nov. 27. 18:13
 70/98 anonim ***** válasza:
60%
De, az vagy. (És szerintem a 23-mas onnan jött, hogy betévedt a számmisztikás rovatba, és ott jött rá, hogy az a pénisze mérete a köbön, ezért szerencseszám :D)
2010. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!