Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator,404-Ti láttatok már...

Diator,404-Ti láttatok már ufo-t? Vagy közelről egy földönkívűli lényt? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező:

Én elfogadom a tényt, hogy léteznek földönkívüliek. Azonban! Itt sokszor olyan baromságokat kérdeznek az emberek, hogy a fejem belefájdul...Pl. Az ember, aki megtalálta a google earth segítségével a idegen úthálózatokat a holdon. (ha egy kicsit is gondolkodott volna, rájöhetett volna, hogy az egész csak egy szimuláció, 1 fénykép van, a fényt pedig a program szimulálja) vagy az az ember, aki szerint a raptorokat keresztezték az emberekkel, és létrejöttek a reptilianok, vagy mik. (sajnos szegény elfelejtette, hogy a velociraptor nem úgy néz ki, mint a filmekben, hanem pulyka nagyságú, tollas, közel sem csúcsragadozó...)

Na szóval, csak pár példa, ami mellett egyszerűen nem tudok elmenni szó nélkül, mert ez mind az emberi tudatlanság miatt jön létre. Sokan lusták utánanézni dolgoknak, egyből kormánykísérletek, eltitkolt idegenek stb. jön a képbe. Ezért szoktam általában kulturált módon válaszolni ezekre a nagyszerű kérdésekre, hogy ne éljenek tévhitben sokan, akik esetleg ezeket a kérdéseket olvassák...

2010. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Én megértem, hogy vannak olyan kérdések amik tényleg nevetségesek. Azt a videót én is láttam, aki felfedezte ,hogy a Holdon van élet vagy ilyesmi...

De mikor a legtöbb olyan kérdéshez jönnek gúnyolodó, lekezelő válaszok azt már én sem tudom hova tenni. Mert oké, hogy vannak szkeptikusok, de én se fogok odaírkálni egy kérdéshez hülye válaszokat. Mert volt már olyan, hogy feltettem egy kérdést, ami nem volt oltári nagy baromság, és még is csak hülye válaszok érkeztek. Nekem ebből van elegem.

Másrészt pedig, én is láttam ufo-t már. És sokszor eszembe jutott az, hogy ha én láttam, akkor volt más olyan ember is aki látott , vagy esetleg kapscolatba is lépett vele... Akkor még is miért nem jelennek meg az egész emberiség előtt? Én nem csodálkoznék rajta, ha valóban a kormány eltitkolná a létezésüket.

A civil embernek nem mondananak semmit. Az átlag ember sosem fog megtudni semmit, és még akkor is hülyének nézik, ha látnak egy ufo-t.

2010. nov. 25. 14:43
 23/35 A kérdező kommentje:
diator: én elhiszem amit írsz. érdekes lehetett. én nem így láttam sajna nem ilyen közelről. és azóta még sokszor láttál ilyet ?
2010. nov. 25. 14:44
 24/35 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nem csak egyszer láttam a ufot és a ufonautát is , Sajnos túl kicsi voltam akkor, hogy kérdezzek is tőle. Azóta érdekel a téma.
2010. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
hát az összes UFO ott van a Budpest tévén meg a Máónika showban
2010. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Van akik szerencséek és békés idegen fajjal talákoztak. Nekem nem volt ekkora mázlim. Nem volt vmi szép látvány.
2010. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%
Engem meg is öltek. Szemetek!
2010. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
37%
De már elmúlt.
2010. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 404 ***** válasza:
96%
Dióhéjban összefoglalva, az elején jobban félsz mint a haláltól, majd rádjön a rosszullét, kihányod a beled, a végén pedig elájulsz. Nem kívánom senkinek!
2010. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
34%

És láss csodát, pont 14:00 után jött diator, ami ugye legtöbb helyen a középiskolában a 7. óra végét jelzi. Hmm hmm...

Amúgy miért van az, hogy csak azok látnak ufókat, akik a., Hülyeséget beszélnek b., Fanatikusak c., Fanatikusak és hülyeségeket is szoktak beszélni. Érdekes dolgok ezek...

Amúgy én már láttam űrmolyt. Ott repkedett meg minden a gardróbban. Szörnyű volt, kihánytam a belem, de utána felszedtem a padlóról, análisan visszatuszkoltam, és leütöttem. Valószínűleg egy fény-lény volt, mert a hullát gyógyítgatta amit ottfelejtettem, (már szinte csontváz volt, az a kis szemét meg keresztbe akarta húznia a számításaim. Amúgy a regenerálódó hús látványa okozott gyomorpanaszokat.) A többi fény-lény IDEGEN, meg ALIEN(!) biztos rohadtul szenvedett. Megérdemlik! Szemét űrmolyok a Lábgomba-csillagkép Gyurcsány bolygójáról! (footusz gombusz fecus molyusz)

2010. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!