Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator,404-Ti láttatok már...

Diator,404-Ti láttatok már ufo-t? Vagy közelről egy földönkívűli lényt? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Most oskolában vannak, nem tudnak válaszolni.
2010. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy iskolások?:D
2010. nov. 25. 09:35
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Idő kell nekik,hogy valami választ kitaláljanak a kérdésedre! Mellesleg a 404 régebben azt állította,hogy elvitték és visszahozták őt a földönkívüliek. Ha itt lesz a gépnél,akkor biztosan ír majd valami neked tetsző ostobaságot.
2010. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én szívesen olvasom el, lehet, hogy igaz lehet, hogy nem.

Ha máshova is hasonló történetet írt le, akkor ide se fogja másképp leírni szerintem.

2010. nov. 25. 09:44
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Engem már raboltak el földönkívüliek. A szomszédom, a Józsi. Tudom, hogy ő nem idevalósi, mer' olyan furcsán is beszél, meg mindig mondja hogy nem bírja a zembereket, meg öt lába van. Oszt' ő egyszer elrabolt, de aztán inkább visszahozott, amikor mondtam neki hogy nem lesz aki megetesse a teheneket. Rendes srác ez a Józsi.
2010. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező, amint látod, itt számodra nem terem babér. Engem rendszeressen elvisznek a földönkívüliek, de nem írok róla bővebbet, mert egyből hülyének, aberáltnak tekintenek. Inkább megtartom magamnak a tapasztalataimat.
2010. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

Engem már elraboltak és sonkás-sajtos pizzát adtak vacsorára, közbe néztem náluk a tv-t. Na megvagy nyugodva?

Most hogy megnyugodtál, lehet menni megírni a leckét :D

2010. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
35%
Engem sokszor elraboltak már, teherbe is ejtettek férfi létemre, de nem írom le az élményeim, mert olvassák, hogy mit írok a netre (nekik is van internet az ufóban) és megint megerőszakolnak
2010. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%

Nekem figyelemre méltó a két hapsi a diator és a 404, mert külömböző idegenekben hisznek és mégis nagyon jó barátok. Mert sok féle idegenek vannak. Attól h vannak plejádok meg szíriusziak még lehetnek kiriaxok meg gujmánik meg raidosok is sőtt rengeteg lehet és szerintem van is.

2 hapsi akik hisznek az idegenekben és két hapsi akiknek mások az elképzeléseik roluk és mégis intelligensen tudnak egymással beszélgetni, olyanok mint 2 tudós, akik egymással kontaktust csinálnak és a két elméletüket összeadják és abból kitudódik az majd a végén igazság és én arra nagyon kíváncsi leszek!

Vehetnétek példát roluk, ha ők megértik egymást, nektek mégjobban toleránsak kéne lennetek velük!

2010. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!