Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator,404-Ti láttatok már...

Diator,404-Ti láttatok már ufo-t? Vagy közelről egy földönkívűli lényt? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
10:09!A szőke hölgyet személyesen is ismerem Békéscsabán lakik.Nagyon érdekes teremtés.Rádnéz és megmondja az összes betegségedet,életed további alakulását. Nagyon sok ember fordul hozzá, orvosoktól kezdve magas beosztású emberekig.
2010. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
10:09 xD ez mekkora baromság XD jó hogy nem találja má ki azt is az a nő h a vörös hajúak is ufók és a marsról jöttek xD
2010. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hát, itt számomra tényleg nem terem babér :) Ahogy írta valaki. Itt csak idióta, beszűkűlt látású barom emberek találhatóak, akik readásul még olvasni sem tudnak. :) Dehát gondolhattam volna, hogy normális válasz szinte alig fog jönni. Nem is értem miért nem lehet valahogy szelektálni...Aki olyan hülye legyen, hogy olyan témába írkál, hogy nem is hisz benne, vagy nem érdekli, esetleg felhúzza magát- az tényleg nem normális. Én is csak odaírok ahova tudok írni normális választ, vagy tanácsot adni. Oda nem írok, ami nem érdekel. De legalább rájöttem, hogy velük ellentétben én legalább értelmesebb vagyok.=D
2010. nov. 25. 13:35
 14/35 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 70%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:07


Nem nyugodtam meg, mert nem ez volt a kérdés. :) De ,h a te ilyen hülye vagy, akkor ne adagold túl a gyógyszered ok?:)

2010. nov. 25. 13:36
 15/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:54


Igazad van, én is így gondolom . De ugyan, az ember nem ilyen. És nem is lesz toleránsabb. Ettől még csak rosszabb lesz.

2010. nov. 25. 13:37
 16/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:02


Érdekes amit írtál. Ha ide nem, privátba nem írsz nekem az élményeidről? Persze, ha csak gondolod. Na meg persze, ha nem kamuból írtad, mint a többi hülye...

Engem tényleg érdekelnek ezek a dolgok.

2010. nov. 25. 13:39
 17/35 anonim ***** válasza:
57%
Én már találkoztam eggyel, Ember alakja volt a testét narancssárga lángok borították, kb 180 magas lehetett. Nem lehetett kivenni az arcformáját mert teljesen beborították a lángok, meleget nem adott, és gondolataim szerint nem is fénylett, hiszen világos nappal volt, én nem tudtam kivenni, hogy fénylett-e. Az még 7-8 éves koromban volt velem, soha nem felejtem el, ott álltam előtte, és még mozdulni sem tudtam, utána elfutottam.
2010. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem tudom, hogy milyen idegen lehetett, de aki megtudja mondani, annak várom válaszát. Én egy Plejádra tippelnék, mert a fényküldöttek révén hozzá kapcsolnám.
2010. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
10:02 ha komolyan mondod-azt , hogy elraboltak az idegenek, akkor én szívesen meghallgatom a beszámolódat. És én nem foglak hülyének nézni.
2010. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%

Igen amit elfelejtettem mondani, egyszer láttam egy ufo-t is

de nem kerítettem neki nagy ügyet. Kb 3-4 éve volt, amikor kimentem a hátsó kertbe, észre vettem az égen egy hatalmas nagy fehér fényes valamit olyasmi volt mint egy meteor és nagyon fényes, a házunk felé közeledett. Kiabáltam a családunknak: gyertek már gyertek meteor van az égen felénk jön! Siessetek! Háromszor elfordultam kiabálás közben és mikor 4-szerre fordultam oda eltűnt! Tudom , hogy nem hangzik valahogy hihetőnek , de így volt!

2010. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!