Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért éreztem meg, mikor...

Miért éreztem meg, mikor láttam Őket? Ezzel akartak üzenni nekem?

Figyelt kérdés

még másfél éve lehetett ez...

estefele lehetett mikor egyszer egy érzés fogott el, és valami azt súgta, hogy nézzek ki az ablakon. nem tudom honnan jött ez az érzés. de nem foglalkoztam vele, de nem hagyott nyugodni még 5 perc után sem. aztán kinéztem az ablakon. előszőr nem láttam semmit, majd a fák közül hirtelen előbukkant egy csészealj. elég közel volt, úgyhogy kilehetett venni az alakját...


Más is megérezte, mikor ufo-t látott, vagy ez minek nevezhető?? Hozzáértő tudna válaszolni ?:D


2010. nov. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
a kérdésedben benne van a válasz. mégis mit vártál ?hogy mindenki egyöntetűen húú, ufóó húú, de nagy csoda. :D nna, persze. ezért van ez a fórum. hogy nehogy már egyetértsünk. a földönkívűli fajok meg ufók létezését számtalanszor azámítógépes grafikákkal csinálják, meg egyszerű katonai gépeken csip-csup átalakítás és kész az ufó, sokan bedőlnek, páran átlátnak a szitán. van hogy sikerül bebizonyítani, mekkora ökörségben hisznek. nem tudom hogy te mit láttál. estefele kinéztél, valószínűleg nem volt már verőfényes napsütés. bármit annak hihettél, ami 1 kicsit is hasonlított ufo-ra.
2010. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Nem fogok magyarázkodni mit láttam, tudom hogy az volt. Ennyi elég is.

Nem kértem, hogy azok jöjjenek ide, akik nem hisznek benne.

És azt sem kértem, hogy mindenki azt írja nekem. jaj igen láttál ufot jee"... Stb..

Volt aki valami érdekeset válaszolt. Elolvastam. Annak örülök. Kész.

2010. dec. 12. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!