Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért éreztem meg, mikor...

Miért éreztem meg, mikor láttam Őket? Ezzel akartak üzenni nekem?

Figyelt kérdés

még másfél éve lehetett ez...

estefele lehetett mikor egyszer egy érzés fogott el, és valami azt súgta, hogy nézzek ki az ablakon. nem tudom honnan jött ez az érzés. de nem foglalkoztam vele, de nem hagyott nyugodni még 5 perc után sem. aztán kinéztem az ablakon. előszőr nem láttam semmit, majd a fák közül hirtelen előbukkant egy csészealj. elég közel volt, úgyhogy kilehetett venni az alakját...


Más is megérezte, mikor ufo-t látott, vagy ez minek nevezhető?? Hozzáértő tudna válaszolni ?:D


2010. nov. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Mindig megérzem én is. Általában akkor, ha a kék, a rózsazsín meg a zöld bogyómat elfelejtem bevenni.
2010. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Nekem aztán írhatsz bármit, ha a tényen nem változtat semmit :)

Mellesleg soha életemben nem vettem be semmilyen gyógyszert, sajnálom, ha neked szükség volt ilyenekre.

2010. nov. 24. 15:40
 3/42 anonim ***** válasza:
22%
Hát pont ez a baj..... :)
2010. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Pontosítanál kicsit most mire gondoltál?:)
2010. nov. 24. 15:52
 5/42 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem csökkents az adagodon
2010. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Elhúznátok a f@szomba ezekkel a sok hülyeséggel, b@sszus, ha nem hisztek semmiben akkor mi a ge&iért nézitek ezt a témakört? Nem a ti a véleményetekre vagyok a kíváncsi iq nuku mesterek. Ha nem jött volna le a szövegről, azok írjanak akik hisznek benne.

És, mint írtam már attól , hogy ilyeneket írtok nem tudjátok megváltoztatni a véleményem, hogy hiszek bennük. De én legalább láttam már. Sajnálom, hogy nektek nem volt ilyen élményeben részetek talán egyszer. Legalább akkor kinyílik a szemetek, hogy nem csak egyedül vagyunk ebben a kib@szott világűrben.

2010. nov. 24. 16:54
 7/42 A kérdező kommentje:
élményben*
2010. nov. 24. 16:56
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakran előfordulhat, hiszen az ember meg érzi erős energiákat. Gondolom veled is ez történt kedves kérdező leírnád, hogy hogyan nézet ki a csészealj.

Kár, hogy nem én találkozok ilyen lényekkel.

2010. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem nagyon értem meg az idegenek gondolkodását, pl lehet hogy az történt veled: Hogy eleve neked sugároztak egy jelet, vagy lehet, hogy kapcsolatba akartak veled lépni. nem tudom, elmondanád bővebben a dolgokat, hogy nézet ki a csészealj.
2010. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Azóta sajnos én sem láttam.Pedig jó lenne még.

Érdekes volt amúgy.

Fekete volt azt hiszem. Egymás alatt voltak az ablakok, narancssárga fény szűrödött ki és 2 mp-ként villogtak mintha le -fel kapcsolgatták volna őket.

Aztán meg is állt 2x egy helyen, majd elhúzott jobbra de nagyon gyorsan... és eltűnt 1 pontban.

KInyitottam az ablakot, de nem volt semmiféle hang..

2010. nov. 24. 17:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!