Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért éreztem meg, mikor...

Miért éreztem meg, mikor láttam Őket? Ezzel akartak üzenni nekem?

Figyelt kérdés

még másfél éve lehetett ez...

estefele lehetett mikor egyszer egy érzés fogott el, és valami azt súgta, hogy nézzek ki az ablakon. nem tudom honnan jött ez az érzés. de nem foglalkoztam vele, de nem hagyott nyugodni még 5 perc után sem. aztán kinéztem az ablakon. előszőr nem láttam semmit, majd a fák közül hirtelen előbukkant egy csészealj. elég közel volt, úgyhogy kilehetett venni az alakját...


Más is megérezte, mikor ufo-t látott, vagy ez minek nevezhető?? Hozzáértő tudna válaszolni ?:D


2010. nov. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is volt több ilyen élményem, és hiszek Neked. A kék fényről én is kérdeztem már korábban (kék fény volt, jellegzetes, királykék árnyalattal, de nagyon éles.)


Járművet is láttam már, de az főként zöld volt, színes, villogó fényháló vette körül, és ellipszis alakú volt. Egy piros fénypont követte.


És olyan élményem is volt, hogy egy koleszos szobatársamnak magyaráztam, hogy úgy érzem, az egyik irányból figyelnek minket. Aztán az egész városban elment az áram... Vannak ilyen dolgok. (Lehet lepontozni...)

2010. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudd kérdező, én néha válaszolok úgy ebben a fórumban, ahogyan egy igaz ufo-hívő tenné. Mondjuk azt sem tudod bebizonyítani, hogy az előző válaszoló nem én voltam ;) (Talán majd írok valamit, hogy "Jáj, nem én voltam az! Ez a hülyegyerek itten hazudgálódik mindent!")

De ami azt illeti, aki nem hisz az ufókban, az nem hülye. Sőt, sokkal tisztábban látja a dolgokat mint te. Te biztosan elnéztél valamit, de még akár az is lehet, hogy álmodtad! Az emberi agy ezen kívül még sok mindenre képes. Például ha előtte egy csomó ufo-s dolgot olvasol, akkor egy szentjánosbogárra is hiheted hogy földönkívüli. Pusztán azért, mert egy csomó mindent oda hallucinálsz mellé, és az ilyen dolgok után már nem tudod felidézni az igazi eseményeket.

Ha én most például beleültetnék az agyadba egy olyan emléket, hogy tegnap megdugtad a szomszéd Marinénit, (Nem is kell szomszéd Marinéninek lennie a szomszédban, azt az emléket is beleültetem az agyadba, hogy ott eddig Marinéni lakott.) akkor másnap vagy jó messze elkerülöd azt a házat, (haza se mész) vagy átmész egy csokor virággal, és furán kacsingatsz majd a Pistabácsira.

És nem fogod tudni eldönteni, hogy az, amit láttál, csak hallucináció volt, amit én mutattam neked, vagy valóban megtörtént. De ha mondjuk a nagyanyád mondja, hogy ott soha nem lakott marinéni, akkor az agyad meggyőzi magát, hogy hallucináltál. Viszont ha lesz egy beépített ügynököm is, aki azt állítja, hogy "Pedig én láttalak tegnap 8 és 9 között bemenni a szomszédba, majd fél óra múlva hatalmas vigyorral kijönni.", akkor az agyad nem fog majd tudni megnyugodni, és megőrülsz. Ennyi lehetett amit láttál. De az is lehet, hogy legutóbb 2 éve vettél a kezedbe egy Galaktika magazint. Nem tudhatod, hogy mélyen a tudatalattidban mit raktároz az agyad.

Szóval amennyiben nem tudsz HITELES bizonyítékot szolgáltatni, addig a szkeptikusoknak van igaza, mivel az ember még saját magát is átveri néha. És soha nem jön rá a tévedésére...


(Ui.: Velem már megtörtént az, hogy egy realisztikusnak tűnő napot végigálmodtam addig, hogy lefekszem és elalszom. Másnap nem tudtam, hogy álmodom-e, vagy az a valóság. (Például ugyanaz volt a dátum, mint "tegnap".) Mindenki állította hogy csak álmodtam, de még a mai napig sem vagyok biztos, hogy az első volt-e az álom, vagy a második, vagy elraboltak az ufók. (Ha most megkérdezném valamelyik családtagomat, akkor azt mondanák, hogy nem emlékeznek, hogy valaha is kérdezősködtem volna erről, sem arra, ami az elvileg képzelt napomon történt. [semmi rendkívüli]) Szóval ne becsüld alá a saját képzeletedet!)

2010. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

De ami azt illeti, aki nem hisz az ufókban, az nem hülye. Sőt, sokkal tisztábban látja a dolgokat mint te."


És mi a feltétele annak, hogy én vagy akik hisznek az ufokban nem látják tisztán a dolgokat és nem tudnak realisztikusan gondolkozni, mint azok akik nem hisznek az ufokban?:)

TUDOM MIT LÁTTAM ÉS AZ EGY CSÉSZEALJ VOLT. NEM TUDOM BIZONYÍTANI NEM IS ÉRDEKEL, DE AMIT LÁTTAM AZ MEGMARADT BENNEM , EGY ÉLMÉNYKÉNT.

NEM SZENTJÁNOSBOGÁR VOLT, NEM MICHAEL JACKSON SZELLEME... NEM IGAZ, HOGY AZON NEM LEHET MIT FELFOGNI, HOGY KÖZEL VOLT ÉS KILEHETETT BELŐLE VENNI , HOGY MI AZ!!!!! NEM VAGYOK VAKSI SEM.

De tök mindegy. Biztos csak az agyam tréfált meg. Mert olyan hülye vagyok,hogy képzelődök. :)

Másodszorra pedig, csináltam már oylat, hogy direkt akartam látni valami megmagyarázhatatlant... A meglátásom szerint SEMMI AZ ÉGVILÁGON nem történt! Még csak utána 1 héttel sem , se 1 hónap után sem!

Tudod, mindenbe bele lehet magyarázni dolgokat. Persze. Még akkor is amikor b@szottúl nem gondolok semmire :) Ahha, de aki már lát valami földöntúli dolgot, annak egyből 1. nem hiszek neked 2. hülye ,skizofrén vagy 3. csak beképzelted a dolgot.

Én erre már csak annyit mondok, hogy több millió ember nem tud tévedni ( idesorolom azokat akik láttak már ) és nem csak 1! ember van aki látott! miért olyan hihetetlen, hogy létezhet ÉLET a Földön kívűl?

2010. dec. 5. 20:35
 34/42 anonim ***** válasza:

kb azóta érdekel ez a téma, amikor 5 éves voltam és egy rózsaszín felhő piszokgyorsan áthúzott az égen, (kb 1998/99ben) és nem normál felhőmagasságban , hanem a villanyoszlopnál volt, láttam a tulajdon két szememmel, nem hazudok, !!! (és ezt ne próbálja senki bemagyarázni hogy nem igy volt, mert magamnak elhiszem, egy 5 éves meg nem szed szintetikus drogokat, és ha valakinek nem , hát nekem tuti nem volt élénk fantáziám) 2 éve amikor ismerőseimmel mentünk le a környéki tóhoz, állandóan ugy éreztem hogy valaki / valakik figyelnek, de nagyon, több napig igy érztem . meg olyan volt, mintha fentről láttam volna hogy mit csinálok, mintha filmeztek volna.

.. ilyen repülő cuccokat nem láttam , de nem is akarok, se közel, se távol, sohasem.

... azt mondják, néhány ufo ugy néz ki mint az átlagember, eléggé nehéz megkülönböztetni őket. csak hogy még jobban beijedjetek. :P

na és megrajzolni, képfeltöltés.hu-ra feltölteni, amit láttál ??? akkor láthatnánk mi is. ;)

2010. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Rajzolni bárki tud nem hiszem, hogy ezzel valamit is bizonyítanék... De, ha olyan nagyon jó kedved van rajzold te le amit láttál.
2010. dec. 8. 21:50
 36/42 anonim ***** válasza:
Lol, miért vagy benne olyan miztos, hogy tényleg csészealj volt? Ráadásul azt oda is képzelhetted. (nem tudom, hogy ide írtam-e az elme csodálatos hatalmáról, miszerint az emberrel véletlenszerűen hülyeségeket is el tud hitetni)
2010. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
mit rajzoljak le ? a rózsaszín felhőt ?? :P
2010. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

LOL Annyira viccesek vagytok ,hogy az fájdalmas de nem nekem :) Itt akartok meggyőzni ti, amit lóf.szt sem tudtok, hogy mit láttam, hogy valójában nem láttam még sem semmit :DD mert megvicceltem magam. Jaj, nem voltam vicces kedvemben, sem drogos állapotban sem mint ahogy egyesek na nem mintha droghoz nyúltam volna életemben...Sajnálom , ha nektek szükségetek volt rá. Úgy látom sok agysejtetek pusztult már el. Őszinte részvétem.

Ha már itt tartunk, miért akartok arról meggyőzni, hogy ti nem hisztek benne. Ellenben én annyira legalább megtisztellek bennetek, hogy miben nem hisztek. Mert nem erőszakolom rátok, hogy én láttam őket . Ha annak vetted , hogy kötelező elhinned amit írtam akkor megint csak az értelmi felfogóképességetek egyenlő a nulláéval. Az meg megint más témához tartozik, hogy a kérdésem nem a 'nemhívőkhöz' szólt,ugyebár. :)


Rózsaszín felhőt könnyű rajzolni. Az nem jó. Valami mást találj ki, mondjuk rajzold le magad. De persze, ha nem vagy jó rajzos előszőr fejleszt a tudásodat. net-en is lehet keresgélni hogyan kell portrét rajzolni. Kezd egy kicsit könnyebbel. Vannak rajztanfolyamok is, ha ennyire érdekel a rajzolás. Persze nem mindenki tehetséges a rajzban. Ne keseregj , ha még sem sikerül :).

2010. dec. 11. 00:09
 39/42 anonim ***** válasza:

már bocs de kezdesz átcsapni hülye libába kérdező. azt mondtad rajzoljam le amit láttam. én egy rózsaszín felhőt láttam, amiről megmondtam hogy nem ufo csak kb azóta elhiszem az ilyen történetek nagyrészét. erre leugatsz hogy nem tudok rajzolni?? :|||

ezután csak idegesíteni fogunk tudod. kit érdekel mit láttál? egynehányan majd körbeugrálnak, páran lehülyéznek, a lényeg , hogy beképzelt vagy. már csak a válaszokra irt kommentek alapján-.-"

2010. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

17.22- MIndenki magából indul ki : )

ÉS megint csak leírom A KÉRDÉS NEM AZOKNAK SZÓLT, AKIK NEM HISZNEK BENNE EGYÁLTALÁN VAGY AZÉRT JÖNNEK IDE, HOGY FIKÁZZANAK! ÉS azt is leírom, ha ennyire IQ nukuk vagytok, akkor őszinte részvétem. Nektek kéne valami segítség.


Másrészt... Nem idegesítem fel magam rajta amint látjátok :) teljesen nyugodtan írom le a véleményemet. Az, hogy titeket idegesít, hogy leírom a SAJÁT véleményemet a kommentárjaitokkal kapcs-ban az már a ti hibátok , nem az enyém! Lehet, hogy hülye hisztis pics@'-nak tűnök ( ami elég hülyeség, mert pár kommentárból nagyon nem lehet megállapítani ki milyen a való életben de ezt ti bizonyára 100%osan tudjátok, hogy én meg a többi ember milyen... értem:d ) Attól még ugyanúgy lefogom írni azt amit gondolok, nem fogom magamba tartani. A fejemet sem fogom homokba dugni 2 idiót.a miatt :)


"Nem lehetséges egy elmebetegnek bebizonyítani, csak hosszas terápiával, hogy a kényszerképzete nem valós."-

Ez ellentéses önmagával. Nem lehet ráfogni valakire , hogy elmebeteg, csak azért mert leírja a véleményét. Akkor a többi ember is akiket ismerek ,a zok is mind elmebetegek plusz ti is azok vagytok :) ilyen egyszerű általánosítani. Akkor lennék "elmebeteg" , ha olyan kérdésekhez írnék amiről nekem fogalmam sincs, és próbálnék meggyőzni embereket, hogy miben ne higyjen. :) Odaírok ahova tudok. Még mindig az derült ki, hogy értelmesebb vagyok.


Te írtad, hogy rajzolni akarsz. Én írtam ,h ogy bárki tud rajzolni. Arról már nem én tehetek, ha nem akarsz mégsem rajzolni.


"kit érdekel mit láttál?"- Akik szintén hisznek az ufok-ban. Kit érdekel, hogy te nem láttál semmit és nem hiszel benne?:) NEm ez volt a kérdés. De fentebb ezeket leírtam már párszor.


"beképzelt vagy. már csak a válaszokra irt kommentek alapján-.-"" - Gondolom akkor mindenki beképzelt, akinek van véleménye :) Oké ezentúl úgy látom szólásszabadság korlátozás van pár idiót@ miatt. Akik úgy őszintén sehogy sem tudnak rám hatni, de azért még erősködnek....:)

2010. dec. 12. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!