Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért éreztem meg, mikor...

Miért éreztem meg, mikor láttam Őket? Ezzel akartak üzenni nekem?

Figyelt kérdés

még másfél éve lehetett ez...

estefele lehetett mikor egyszer egy érzés fogott el, és valami azt súgta, hogy nézzek ki az ablakon. nem tudom honnan jött ez az érzés. de nem foglalkoztam vele, de nem hagyott nyugodni még 5 perc után sem. aztán kinéztem az ablakon. előszőr nem láttam semmit, majd a fák közül hirtelen előbukkant egy csészealj. elég közel volt, úgyhogy kilehetett venni az alakját...


Más is megérezte, mikor ufo-t látott, vagy ez minek nevezhető?? Hozzáértő tudna válaszolni ?:D


2010. nov. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Mekkora lehetett az űrhajó?

Valami amit meg jegyeztél az űrhajón?

Én teljesen hiszek neked!!!

Klassz lehetett látni. Az ablakokból nem néztek ki idegenek?

Szerintem az ablakok , azok meghajtók voltak valójában és nem ablakok persze én sem tudom, csak gondolom.

2010. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

(( egyébként végre valaki akivel lehet ilyesmiről beszélgetni...))

Valamit még azt hiszem kifelejtettem. Nem tudom, de egyszer történt valami még mielőtt láttam azelőtt pár hónapja mmindennap volt mikor 3 kor majd 3.33 kor keltem fel...aztán egyik éjjel egy éles fehéres-kékes fény világított be a szobámba. nem tudtam mi az. majd elaludtam. a következő napokban ilyen csikarások jelentek meg a kezemen. bár lehet, hogy nem kéne kombinálnom, az sem biztos, hogy akkor azon az éjszakán elraboltak volna a földönkívűliek.

de az biztos, hogy láttam őket :D lehet, hogy kapcsolatot akartak velem létrehozni? akkor miért nem jöttek közelebb?:D kár , amúgy mert én szívesen kapcsolatba léptem volna velük :):DD

2010. nov. 24. 17:16
 13/42 A kérdező kommentje:

azt is néztem, hogy az ablakoknál vannak- e földönkívűliek de azt hiszem nem láttam semmit :S bár az is lehet, hogy nem ablakok voltak. vagy ki tudja.

egyébként a mozgása furcsa volt, kb olyan volt, mintha egy frizbit lassított felvételellel néznénk videón :D ( bocs nem tudom máshoz hasonlítani ) lassú is volt 1 kicsit. vagy 7 mp-ig állt egy helyen, aztán mikor ment el egy pontban eltűnt , de akkor begyorsult.

hogy mekkora lehetett?- nem is tudom. mint mondjuk 3 autó egymás mellé rakva. bár lehet, hogy nagyobb volt. így nem tudtam rendesen megállapítani.

2010. nov. 24. 17:20
 14/42 anonim ***** válasza:

Hu ha köszönöm a fejleményeket. Gondolataim szerint biztos, hogy elraboltak téged, amiről te nem emlékszel. Ajánlani tudok egy programot, amivel feltudod venni videóra a szobádat éjszaka, amikor alszol, persze csak akkor, hogy ha van webkamerád. a program neve pedig:

Debut Video Capture Software, ha googléba beírod hogy letöltése akkor ki ad egy csomó helyet ahol le tudod szedni.

2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
csikarások jelentek meg a kezeden. ide tényleg hiányozna néhány bogyó...
2010. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Hé te ott, látom nem rég jöttél, elmondanám neked azoknak nincs keresnie az ufo témában akik nem hisznek benne.

Remélem meg érted, és elmondanám hogy sok téma van még az oldalon ami biztos felkelti az érdeklődésedet sok sikert hozzájuk.

2010. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
diator mit írt a 404?
2010. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
diator, én már jó régóta böngészgetem az ezo oldalt és írom a szkeptikus válaszaimat. (lásd: először névtelenül, majd cxy, aztán ez) és valóban sok érdekes dolog van ezen kívül, de ennél egyik se izgalmasabb.
2010. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Héj te ott, örülök, hogy érdekesnek féled ezt a témát, lehet hogy szkeptikusak nélkül nincs fórum, ezt bevallom.


Sajnos nem mondhatom el, mert 404 meg kért rá, hogy ne mondjam el. Sajnálom kérd meg 404-et hogy mondja el.

2010. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket, de velem is volt már ilyen, hogy hajnal volt, és gondoltam kinézek. Nem láttam semmit, de gondoltam várok még, és kb. fél perc múlva valami megmozdult a fa mögött. Fura volt..
2010. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!