Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért éreztem meg, mikor...

Miért éreztem meg, mikor láttam Őket? Ezzel akartak üzenni nekem?

Figyelt kérdés

még másfél éve lehetett ez...

estefele lehetett mikor egyszer egy érzés fogott el, és valami azt súgta, hogy nézzek ki az ablakon. nem tudom honnan jött ez az érzés. de nem foglalkoztam vele, de nem hagyott nyugodni még 5 perc után sem. aztán kinéztem az ablakon. előszőr nem láttam semmit, majd a fák közül hirtelen előbukkant egy csészealj. elég közel volt, úgyhogy kilehetett venni az alakját...


Más is megérezte, mikor ufo-t látott, vagy ez minek nevezhető?? Hozzáértő tudna válaszolni ?:D


2010. nov. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. nov. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Köszi , én meg vagyok bogyó nélkül is :) Viszont neked ' hé te ott' nagyon nagy bajok lehetnek az értelmi felfogóképességeddel :) Véletlenül nem te szedsz bogyókat? Tudod hosszútávon nagy károkat okozhat az agyban a gyógyszerszedés..


A többinek köszi a választ.

Nem tudom, hogy valóban elraboltak-e. A csikarások pedig fogalmam sincsenek hogy került oda általában mindig reggel vettem észre. és nem egy db volt, elég hosszúak is voltak. ( nincs is körmöm amivel megcsikarhatnám ) Na de mindegy nem ez a lényeg.

SAjnos nincs camom, ez amúgy is régebb óta történtek. Azóta nem volt semmi furcsa dolog.

2010. nov. 25. 08:47
 23/42 anonim ***** válasza:
Semmikép se akarj találkozni velük,nem tudni h milyen szándékkal keresnek. a legtöbb "ufo" rossz.
2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

kérdező: nem, nem szedek bogyókat, mivel nem szorulok rá :-)

a csikarás=görcs, azaz hascsikarás=hasi görcs, fájdalmak. ezt nem nagyon tudom összeegyeztetni a kezeddel, ha karmolásokra gondoltál, akkor bocsi.

2010. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

én sem szorulok gyógyszerek kezelésére :) akkor jó örülök, hogy te sem.

csikarás: nem csak én, de még tőlem nem is tudom hány embertől hallottam, hogy a csikarást nem csak a hasi görcsökre mondták...és használják. több jelentésű szó ez is.

de ha nem hiszed tessék, más is erre szokta használni...->

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2010. nov. 26. 07:35
 26/42 anonim ***** válasza:

Hé te ott! Vagy amott... Nem szervezünk egy ufókból álló hadsereget és szálljuk meg ezeket a hülyéket? :D

Amúgy ki kéne gondolni, hogy hogyan lehet meggyőzni őket. A bogyók itt már nem segítenek :D

2010. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Húha, ezzel aztán nagyon megfogtok győzni :D Komolyan mondom néha olyan hülyék írnak ide , hogy az fájdalmas. Ha nem érdekel, akkor nem kell idejönni.

Csak úgy mellékesen sose fognak meggyőzni az ellenkezőjéről. Nekem aztán mondhatnak bármit, mert mint írtam már láttam. Volt hozzá szerencsém. Igazán sajnálom azokat, akik soha nem fognak látni semmit.

Esetleg, ha legközelebb látok é s lesz nálam valami fényképezőszerűség akkor lefotózom és felteszem ide...De a sok értelmes biztos írná ide, hogy ptohoshop meg ' jaj az csak egy bogár' xD Na látod, ezért tartunk ott ahol...

Istent láttad, Jézust is? Még is hisznek benne. Egyetlen egy úgymond bizonyíték van a Biblia.

Ezzel csak azt hangsúlyozom , hogy a Hit a fontos. Mielőtt láttam ufo-t azelőtt sem kételkedtem benne, hogy léteznek. Még mielőtt a sok okos jönne, és félreértelmezné nem, nem arra akarlak buzdítani titeket, hogy higyjetek benne...! Ellenben ti meg írkáltok minden hülyeséget, hogy hogy lehetne meggyőzni azokat akik láttak már ufot?! Megmondom:SEHOGY! Foglalkozz a saját kis sz@r életeddel! Meg saját magaddal!

2010. nov. 27. 10:37
 28/42 anonim ***** válasza:

Hé te ott, hozd a fejszét, megyünk győzködni!


Amúgy én nem hiszek istenben, mert a létezése logikán kívüli. Viszont az, hogy holmi ufók az olyan kis hülyegyerekeket mint ti, meglátogatják, és azokat akiknek a szava ér is valamit, messzire elkerülik... És nehogy azt merd mondani, hogy mert félnek a nyilvánosságtól, mert akkor egyáltalán nem jelennének meg előtted, ha egyáltalán megjelennek.

És én még mindig valószínűbbnek tartom, hogy csak valami bogarat láttál, meg photoshopot, esetleg az LSD mellékhatását, mint egy repülő csészealjat.

2010. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

14:27 esnek. Még te párszor le fogol születni :)

Ha meghalsz rájössz ,hogy miért. És megtudod ,hogy van e Isten vagy ördög ,angyal,szellem,démon. És miket fognak neked mondani.

2010. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:27


Nem vagyok kishülyegyerek, már elég felnőtt vagyok. Nem ámítgatom magam holmi mesékben sem, reálisan szoktam gondolkozni. Viszont azt, hogy ezeket a kérdéseket hitetlen barmok látogatják na ezt már én sem tudom felfogni ép ésszel. Ha nem érdekel , minek jössz ide és irogatsz baromságokat, amivel úgy sem fogsz meggyőzni soha a büdös életben?!! Azt meg nagy ívben lesz@rom , hogy te miben nem hiszel, mivel ez a témakör sem azoknak készült, akik mindenben szkeptikusak.

Bogarat láttam igen, biztos felvolt nagyítva és az LSD hatására bogárnak láttam:D- Jó okéxD.Már önmagad paródiája vagy komolyan mondom:D. Szerintem inkább te szedsz túl sok gyógyszert.akár lsd -t is. Mellesleg megjegyzem, hogy soha az életben nem nyúlnék ilyen drogokhoz, meg gyógyszerekhez Nem az én műfajom. Az egészségem többet ér, mint az, hogy jól érezzem magam fél órára.

És, mint ahogy már oly sokszor leírtam, örülök végre, hogy én már láttam. Sajnos nem tudom bizonyítani ez igaz, de amint lesz rá lehetőségem, lefotózom vagy videózom akármi, és lesz rá bizonyítékom. Csak idő kérdése.

2010. nov. 28. 21:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!