Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted igazi ez a videó?

Szerinted igazi ez a videó?

Figyelt kérdés

mert szerintem igen!


[link]


2010. nov. 20. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

23:05

"mindenki úgy birka, ahogy csak szeretne"


Önvallomás par excellence. Nagyon stílusos voltál, csak kicsit ellőttél a kerítés felett ezzel a hsz-szel. Kár, mert amúgy jó dolgokat írtál.

20:51 vagyok amúgy.

2010. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A véleményem szerint még mindig igazi.
2010. nov. 21. 13:08
 13/16 anonim ***** válasza:

08:52,


Az soha sem számít, mennyire értelmes és konkrét dolgokat ír az ember, nézd meg, érvelés helyett mire képes a "nagyérdemű" ezo társaság, ~20%-ra le pontozták. :]


Érdekelne, mitől ez a sznob felsőbbrendűségérzet.

Mitől lennétek jobbak, ha soha nem érveltek, csak lepontozzátok a tartalommal is bíró választ.

Ennyik vagytok. :]

2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezután a hsz után nem mondhatod, hogy bennünk van sznob felsőbbrendűségérzet. Én nem pontoztalak le (senkit nem szoktam, de biztos egyedül vagyok ezzel), és ráadásul egyet is értek veled, de ha ez eddig nem jött le, akkor nem bizonygatom tovább, mert felesleges...
2010. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Engem is állandóan lepontoznak, de nem a pontokért írok ide. Igaz jó dolog ha van, és én örülnék neki ha én sem 48% lennék. Sajnos sokan nem hiszik el azokat a dolgokat amik itt vannak körülöttünk , csak ki kell nyitni a szemet, hogy lásd, hogy nem vagyunk egyedül a univerzumban.


Persze senki nem értékeli írásaimat , pedig tök okosakat szoktam írni.

2010. nov. 22. 14:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a videó nem teljesen igaz de én hiszek ezekbe, amikor a spanyolok hódították amerikát és olyan építményeket láttak amit még sose, azt kérdezték az indiánoktól hogy ezek mik? Erre ők azt mondták ezek még az istenek idejéből vannak. De ha megnézed a nascai fennsíkot pl az egy hely aminek le van szedve a teteje... Nem hiszem hogy régen az indiánok elhordtak egy hegyet :D még talicska se volt.


És mindenkinek ajánlom a figyelmébe Erich Von Deniken: A világ titkai című videót nagyon érdekes

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!