Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jézusom ez igazi, honnan van...

Jézusom ez igazi, honnan van ilyen videó a birtokában, ilyen videók? Valaki lefordítaná amit ír a videón?

2011. máj. 23. 01:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Mennyien vannak, te jó ég.. Valami fantasztikus, nagyon klassz... A videót nézzétek végig...
2011. máj. 23. 01:20
 2/29 A kérdező kommentje:

A testüket nézzétek meg, bábuk nem lehetnek az kizárt, nem hinném hogy animáció, véleményem szerint igaziak...


az ujjaikat nézzétek, a testük nem lehet ruha amiben egy ember van, mert túl kicsi hogy egy emberi lény beleférjen, nem létezik ilyen vékony kéz és ilyen arányos test emberben... elképesztő szerintem, remélem nektek is tetszik! És hát kiderült hogy ezek nem roswelli idegenek, de kérlek fordítsátok le nekem amit ír a videó ban..

2011. máj. 23. 01:27
 3/29 A kérdező kommentje:
Remélem tesz még fel ilyen videókat ivan.. :D jó lenne.
2011. máj. 23. 01:31
 4/29 A kérdező kommentje:
Egyébként ezek a film kockák valahonnan ismerősek de nem tudom honnan valaki felvilágosítana? olyan dezsavű érzés
2011. máj. 23. 01:44
 5/29 anonim válasza:

Bebizonyosodott hát!

Nem vagyunk egyedül!! Íme a megkérdjőlezhetetlentelelettetttettelen bizonyíték!!!4

2011. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik kamunak, de mégis kétkedek a videó valódiságában.

Az a baj, hogy ma már annyi kamu kép és videó terjeng a neten, hogy nem lehet eldönteni, hogy melyik az igazi(már ha van ilyen) és melyik a kamu.

2011. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó, ivánnak még vannak videói azokat is nézzétek meg, a neve mellett van egy lefele mutató nyíl, ott megtudjátok nézni a videóit, amik elég érdekesek... Honnan szerzi őket? Igaz hogy orosz a felhasználó és a kgb felvételei, de nagyon durvák remélem még tesz fel videókat.
2011. máj. 23. 01:53
 8/29 A kérdező kommentje:
siddi , igazad van nagyon sok kamu videó és kép van, ez így igaz... Azért is kérem hogy amit oda írnak ki a videó előtt , hogy oda mi van írva, ezeket a videókat iván tette fel mind a négyet, még az aktív is lejátszotta és más más hírcsatornák is... elég érdekes, szerintem hitelesek... Tutira nem kamu... Persze ezek a én véleményem, de nagyon durva és király...
2011. máj. 23. 01:55
 9/29 anonim ***** válasza:
Diator! Néha egész normális tudsz lenni (a magad szintjén), de most jóval alulmúltad önmagad.
2011. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha ha ha -.-"
2011. máj. 23. 01:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!