Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jézusom ez igazi, honnan van...

Jézusom ez igazi, honnan van ilyen videó a birtokában, ilyen videók? Valaki lefordítaná amit ír a videón?

2011. máj. 23. 01:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDD ugyanmár ekkora sz*r kamut.


érdekes , ebben a videóban például miért van kitakarva az hogy melyik évben készült?:D


http://www.youtube.com/watch?v=ZB788PtqQvg&feature=autoplay&..


csak nem azért mert mondjuk 2011ben készült és valami unatkozo gyökér csinálta?:D ha sok időm lenne én is csinálnék ilyet :D

2011. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
lefordítva tömören és röviden annyi a lényege hogy 404-et és diatort meggyalázták a raptoidok!!!
2011. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Lol utolsó , ez beüt a végén, amúgy meg sok dolog véget letakarhatták, és azért engedhetik meg ezt a felvételt hogy nyilvánosságra kerüljön mert a kgb már rég megszűnt, sok dokumentum film , dokumentumok magán kezekbe, egy része az amerikai titkosszolgálatok kezébe került, én maradok annál hogy hiteles, a többi is az...


Nem hinném hogy kamu... Nagyon élethű


Csak is csak animációban lehetne ilyen videót készíteni, a mai animációk sem élethűek! Meg lehet különböztetni az igazit a nem igazitól , szabad szemmel, persze tudom hogy ez nem mindig van így, de szerintem igaz!...


Nem akarok meggyőzni senkit, de sokan már kezdik gyanúsítani ivant, hogy ő egy hamisító és nagy csaló, talán azért mert így akarják elérni azt hogy ne hihgyenek, az igazságnak... stb.

2011. máj. 23. 14:31
 24/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:17


Na szóval, nem tudom hogy mért van kitakarva, én erre sajnos nem tudom a választ... Ne engem kérdez erről a dologról.. Hogy igazi vagy hamis, majd az idő eldönti..


Más részt véleményem szerint sok dolog véget kitakarhatták...


A kezeit nézzétek meg az idegennek hogy milyen vékony, emberi kéz egy jelmezbe nem férne bele!!

2011. máj. 23. 14:34
 25/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg annyit, ha ti szerintetek , olyan könnyű lenne egy ilyet hamisítani, csinálni progival, akkor hajrá győzetek meg ... És nagyon de nagyon élethű legyen :D
2011. máj. 23. 14:36
 26/29 A kérdező kommentje:

Más részt engem meg győztek tuti igazi!


ez van a videó alá írva :

Léket kapott légierő UFO felvétel. Bizalmas. Minősített document.1942-1969-ben.


Vonatkozó információ:


A videó tartalmaz egy mintát szerkesztett töredék szalagok 01, 03 és 04


Szalag hossza: 180 perc

Teljes rögzített időtartam: 1,260 perc

2011. máj. 23. 14:46
 27/29 anonim ***** válasza:
Persze vegyétek is be a sok rizsát. Gyépések. :)
2011. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kamuuu! A roswelli eset 1947-ben volt, akkor még nem léptek kapcsolatba az ufokkal (márha léteznek), ebben a videóban pedig azt írja hogy 1942-ben volt ez a tárgyalás.Valaki biztos unatkozott... :D
2011. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Senkinek sem tűnt fel, hogy egy számítógépes játékban gyakorlatilag teljesen így néznek ki az emberek.A mozgásukról nem is beszélve.Egész szép Animáció.
2011. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!