Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jézusom ez igazi, honnan van...

Jézusom ez igazi, honnan van ilyen videó a birtokában, ilyen videók? Valaki lefordítaná amit ír a videón?

2011. máj. 23. 01:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na megyek nyugovóra térek, szundi meg minden... :D
2011. máj. 23. 02:01
 12/29 anonim ***** válasza:

ma 01:50

Te vagy Trollking ?


diator, ez....ez......annnyira FAKE ! már tettem fel én is egy roommate klipet de leszolták hogy bábú, hát ezen jobban látszik

2011. máj. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
RaDiátor! Biztos nem olyan hülyék hogy hagyják magukat lekamerázni!!!!! Láttok egy ehhez hasonló videót Youtube-n és ti már egyből elvagytok szállva magatoktól térjetek vissza a Földre sürgősen most azonnal!
2011. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy a szkeptikusok visszavágnak :DDDD
2011. máj. 23. 07:34
 15/29 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit ír a videón, hogy az első kapcsolatfelvétel óta (ami 1942-ben volt) voltak találkozások betervezve és csak magas rangú személyekkel találkoztak, de az nem volt megengedve, hogy bármikor is lefilmezzék őket. Majd később 1961-ben valami gáz volt, egy katonai bázison, mert észrevették, hogy valaki egy rejtett kamerával felvette az érkezésüket. Hát ennyi, lehet nem túl pontos, de ez a lényege.

Amúgy nagyon érdekes videó, fogalmam sincs honnan szedi ez az arc a vidiket, vagy hogy tud ilyen jól hamisítani, ez a mostani videó nekem is új volt O.o

2011. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Értem dien köszi a fordítást, így már azért egy kicsit érthetőbb a dolog.
2011. máj. 23. 07:50
 17/29 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a találkozások titkosak voltak, de gondolom ez alap :D Amúgy nem tudom mit gondoljak, ha ezek tényleg valódiak lennének, akkor nem hiszem, hogy engednék, hogy ennyit feltöltsön jútyubra, hanem törölnék még a felhasználót is. Másfelől pedig ott van, hogy már annyi hamisítvány van, hogy az emberek úgy sem hiszik el, hogy valódi, így nem is próbálnak feltűnést kelteni azzal, hogy törlik őket... nem tudom eldönteni tényleg, de elég élethű az tuti
2011. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Bőven lehet hamisítvány. Először is rossz a minőség, és csak pár mp-es. Kérdezem miért? Egyrészről miért ilyen rövid? Miért rángatja ennyire? Mert ha futna, azt megérteném, de egy helyben áll, rángatja, és csak pár mp-es. Aztán azok nem hinném, hogy bábuk, véleményem szerint lehetnek emberek jelmezben, mivel ha azt vesszük, hogy pl a maszk 2x akkora, mint az ember feje, illetve kisebb "gólyalábakon" áll, akkor már kivehetetlen, hogy mekkorák, így lehetnek emberek, olyan jelmezben, amivel meghosszabbították a végtagjaikat. De akár lehet csak egy animáció, mert nem nehéz elkészíteni pár másodperceset, illetve a felvételt úgy megcsinálni, hogy kicsit elmossuk a képet. Ennél van meggyőzőbb videó is. Szerintem ez csak egy újabb fake videó.
2011. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
1961be lefilmezték őket, aztán most hogy van video szintetizáló készítő fel is tették :LOL
2011. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!