Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szerint igazi ez videó?...

Ki szerint igazi ez videó? Tényleg UFO vagy manilapulált video?

Figyelt kérdés
Mit szoltok ehez a videóhoz? Szerintetek igaz? Több szemszögből is le van videózva. Érdekes minden estre. Véleményeket, érveket és ellen érveket várok. http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0
2011. aug. 29. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát elég hihetőnek tűnik, mások is nézik, de attól függetlenül még lehet fake, én is be tudnék szervezni embereket. A többi meg after effects is lehet.
2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a 2012-es Reptoid inváziós flotta előhírkökei
2011. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A jelenlegi utolsó komment a videóhoz:

"this was confirmed fake. check out Hoaxkiller1's channel, he has proven it to be CGI.

JoeAndTeddy 6 minutes ago"

2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
bocsi csak nem néztem a kommenteket és ültem meg bámultam
2011. aug. 29. 14:55
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
LOL, ez az volt az egyetlen UFO-s videó, ami zavarba ejtett... Erre most megerősítik, hogy kamu... Micsoda illúziórombolás xDDD
2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egy komment nem erősít meg semmit.
2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Viszont az elemző videó nekem elég hatásosnak tűnik.
2011. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy az hogy meg mutassák magukat már a küszöbön van. Vagy invázió (amiben teljesen kételkedem) Miért akarnának le rombolni egy olyan civilizációt amelyért több száz ezer fényévet utaznak. Szivesen meg ismernék egy másik kultúrát másik civilizációt. Az emberben mindíg is benne volt a kinváncsiság egy másik civilizáció iránt. Nem hiszem hogy minden egyes ember lerombolni vagy elpusztítani főleg ilyenkor amikor egy ekkora felfedezés küszöbén állunk a mai tudomással.
2011. aug. 29. 15:33
 9/24 anonim válasza:
47%
nem ufo
2011. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért jönnek ide éppen mert nyomós érvük van rá ! Te sem utaznál trillió fényéveket, hogy ismerkedj vagy Grillpartizz. Igázni akarnak, termőföldet vizet és hatalmat. Ez az idő 2012-ben jön el.
2011. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!