Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szerint igazi ez videó?...

Ki szerint igazi ez videó? Tényleg UFO vagy manilapulált video?

Figyelt kérdés
Mit szoltok ehez a videóhoz? Szerintetek igaz? Több szemszögből is le van videózva. Érdekes minden estre. Véleményeket, érveket és ellen érveket várok. http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0
2011. aug. 29. 14:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilvánvaló, hogy ilyen fejlett faj ezt másképpen képtelen megoldani, és kötelezően le kell rohanjanak egy másik civilizációt... ez teljesen logikus. *facepalm*
2011. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen... feltétlenül le akarnának minket rohanni... ez annyira természetes és annyira belénk nevelték a sok UFO-s űrlényes filmel hogy z emberek már lassan mindentől rettegnek. De szerintem nem kellene félni mert nem hiszem hogy bántanánk. Ha pedíg úgy néznek ki és hasonlóan működik a biológájuk akkor lehet hogy egy idegen és egy ember egymásra talál. Furcsa volna és most ne nézzetek perverznek de ez új emberi vagy idegen fajmegjelenését jelentené ami nagy felfedezés volna!
2011. aug. 29. 16:01
 13/24 anonim ***** válasza:
Az ember nagyon megalkotta saját magának a fantázia idegenjeit. De sosem gondolkoznak el azon egy percet se, hogy márpedig de k!rvára mellé lőtték mindennel. Már alapból kezdjük ott, hogy attól, hogy a földön az embereknek létezik egy olyan fogalom, hogy jármű -megtestesülve is- nem jelenti azt, hogy ez egy törvény a világmindenségben.
2011. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Gabriel99 ***** válasza:
100%

az ufo dolog 100%-ban átverés. 2 forrása van:


1 - bukott angyalok

2 - emberek akik hírnevet akarnak szerezni...

2011. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
sztem ez egy amatőr videó, és azt se tudja hogy kell nem mozgatni egy kamerát, úgyhogy nem hiszem hogy értene vidik szerkeztéséhez
2011. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Bitil ***** válasza:
Az UFO-k robanntjak a sz@rukat
2011. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
ááá ez csak songoku volt a többi csillagharcossal:D
2011. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

én őszintén szólva nemtudom, hogy ez igazi-e vagy sem, mert ha jobban, töb videót néztek rájösztök, hogy több helyen, ugyanilyen fehér, világító valamiket kaptak lencsevégre, de azt is figyelembe kell venni, hogy már mielött meglátta volna azokat, bevolt kapcsolva a videó, mert miért ment volna oda a kereszteződésbe, ha azelőtt meglátja, hogy van ott valami???! Ezért nem tudom... egyébként meg az is lehet, hogy barátságosak, ami jó lenne, mert azért szívesen találkoznék egyel.. de az biztos, hogy előtte sokkot kapnék, meg az is lehet, hogy pusztítani akarnak.. :(


Meg egyébként az sem biztos, hogy kerek az űrhajójuk, amit mindenki hisz... azis lehet, hogy hosszúkás.. :)

2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mennyi kukás zacskó xD Én láttam ezt 1 másik videot egy hidról
2011. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A bukott angyalok már egy lejárt szám. Gabriel, ideje bővíteni a tájékozottságod.
2011. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!