Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igazi ez a videó? Ha nem hogy...

Igazi ez a videó? Ha nem hogy csinálták?

2011. máj. 15. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt már régóta tudjuk, hogy kamu videó.
2011. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Hát ez a video olyan,mint ez: http://www.youtube.com/watch?v=Soct3B3Yna4&feature=related


1;mert még most is kutatják a tudósok, hogy valóban létezik-e ufó.Ha ez a videó igaz lenne már tudna róla az egész világ;de:

2;ahogy folyik a vére meg az agyán látszik az agykoponyája,meg mikor kiveszik a belét az nem semmi,tehát

3.szerintem hamisítvány.


Ahogy ez is:)Virtuális billentyűzet

Film Riot: Learn FX Secrets From Exorcist and "From Hell"

2011. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Az előző kettőnek van igaza.Majd biztos E.T. fog nekünk telefonálni.:))))))))))))))))))))))))))))))))
2011. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is tudtam hogy nem igazi a videó, csak arra voltam kíváncsi hogy hogy csinálják meg.
2011. máj. 15. 15:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Hamis felvétel.
2011. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nézd végig ezt a sorozatot, ebből minden kiderül. http://www.youtube.com/watch?v=gf5pQrdjA5c
2011. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A véleményem szerint nem, mert ezt a videót színesben is megtalálható a neten, és 1947-ben nem igazán volt színes felvétel, nem azt mondom hogy nem igazi, de nem hinném hogy az a alien aki roswell-ban esett le, hallottam teóriákat miszerint ezt a lényt húsból, és tyúk belsőségekből tették össze, amit egy kicsit kétlek...


Nem hinném, hogy igazi, de lehetséges, hogy az, mivel eddig ezt se bizonyították be hogy nem lenne az.....

A lényeg hogy ez az idegen nagyon ember szerű a füllcimbáját is beleértve,


Többet nem mondanák, majd az idő eldönti hogy igazi -e vagy sem.

2011. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az elfújta a szél s színes film, ami 1939-es... :D Ennyit a filmtörténelemről. A véleményem az, hogy nincs igazából véleményem, mert lila gőzöm sincs, hogy igaz-e vagy sem. Ha igaz, akkor ez van, ha meg nem, akkor is.
2011. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem utolsó köszi, tudom, ha jól emlékszem arra amit írtam, hogy akkoriban nem nagyon volt színes felvétel, persze ez a teóriám meg bukott, mert lehet hogy azzal csinálták...Remélem érted amit mondani akarok.
2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!