Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igazi ez a videó? Ha nem hogy...

Igazi ez a videó? Ha nem hogy csinálták?

2011. máj. 15. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocs az előbbiért (színes film), de pár ilyen filmet már megnéztem és olvastam is néhány ezzel a témával foglalkozó könyvet. Véleményem azért nincs igazán, mert ilyen élményem nem volt, és a környezetemben élő emberekkel sem történt. Érdekel a téma, ugyanakkor eléggé nagy baromságnak tartom, hogy sok hülye unaloműzésként ilyen fake történeteket talál ki, sőt még videot is csinál és felteszi youtubra. Látszik, hogy kamu ez az "ufoboncolás". Gumiból van a lény, a többi gondolom művér, meg állatszervek, vagy nem tudom. 404 sem tudom miért ide írogat. Ha van valami kézzel fogható magyarázata az idegenek létezéséről, akkor némi bizonyítékkal is szolgálhatna, nemcsak mesékkel. Én is bármikor pötyöghetnék ide olyanokat, hogy azt gondolom látom a jövőt, mert jók a megérzéseim és ezek csak akkor jönnek elő, ha vihar készülődik... Ezzel a kommentel meg amúgy sem oldottam meg ezt az ufo problémát. :D
2011. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én láttam az HBO-n egy filmet arról, hogyan készítették és abban bevallották, hogy hamisítvány, de azt mondták, hogy látták az eredetit ami megsérült és ezért nem lehet levetíteni.
2011. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamisitvány.Egy bábú lehet,vagy gumiból van,a vér az kecsup,vagy hasonló,a szervei,meg ahogy írta elöttem egy hozzászóló,állathús lehet.
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pár napja én is pont ezt a videót akartam belinkelni,mert fogalmam sincs,hogy igaz-e vagy sem...

Nagyon valódinak tűnik,de sokat igazából nem látsz,mivel fekete-fehér az egész...

D

2011. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pár napja én is ugyanezt a videót akartam belinkelni,mert fogalmam sincs,hogy igaz-e vagy sem...

Elég valódinak tűnik,de nem sokat látni belőle,mivel fekete-fehér az egész...

De ha tényleg hamisítvány,akkor mi értelme van?Hogy megvezessék az embereket???

2011. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
TV-be neztem. Bevallottak hogy hamis. A belei szarvasbol vannak kiveve (ennyire emlekszem)
2011. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!