Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott már valaki hasonló...

Látott már valaki hasonló jelenséget?

Figyelt kérdés

Két ismerősöm is mesélt már arról, hogy észleltek furcsa jelenségeket. Egyikük sem ismeri a másikat, és a helyek is különböznek, viszont annyiban hasonlít a két hely, hogy egyik sem lakott terület volt. Mind ketten nyáron, késő délutáni órákban láttak egy hosszú erős narancssárga félkört az égen - lehet röhögni, hogy biztos a napot látták stb. Amikor először mesélte az egyik ismerősöm ráhagytam, hogy biztos élénk a fantáziája, de kb. egy évvel rá egy másik ismerősöm is ugyanezt a jelenséget írta le, amin már elgondolkoztam. Ha azt hiszed, hogy valaki olyan hülye, hogy ne ismerje fel a napot, akkor léci csak magadban kommenteld, itt már lelőtt poén.


Kíváncsi vagyok, hogy más is látott-e már ilyet, esetleg valaki tud rá valami okos magyarázatot :)


2010. nov. 10. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még ilyet,de eltudom hinni,sok fura égi jelenség létezik.

Nekem mamám mesélte egyszer,hogy két holdat látott az égen.Anyám nem hitt neki,egész addig,amíg nem mesélte neki ugyan ezt más is.Fogalmam sincs,mik lehetnek ezek a jelenségek,de remélem lesz valaki,aki értelmes választ ad.

2010. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Szerintem a holdat látta.Ezen a képen ugyanúgy naranccssárga és ha kicsit másabb felhők vannak az égen akkor simán félkör alakú.Nappal is lehet néha látni, ugyanígy narancs színben, szóval nem "furcsa" jelenség.

2010. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem. 2 napot még nem láttam egyszerre.
2010. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem én sem láttam még ilyet,de UFO-t már láttam vagy 4szer eddigi életemben.
2010. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha jól emlékszem én valamikor augusztusba láttam a haverommal ilyen kis narancssárga repülő szir-szarokat az égen, ő se és én se láttunk még ezelött ilyesmit. Viszont mi este a hősök terén láttuk ezt és sokan még nézték is hogy miez, ufó?? Szerintünk az volt.
2010. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

érdekes a,nagybátyám mesélt hasonlót.(képek is készültek)

A busszal szokott embereket szállítani belföldön,külföldön...

Máriazell-be mentek,ami híres a mária jelenségekről...

Hegyekben mentek amikor két hegy között az égen megpillantottak egy valósággal égő keresztet a semmibe,ami hatalmas volt és elég magasan lebegett...majd egyszer csak eltünt.

Nem tudjuk mi lehetett.

2010. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Tegnap beszéltem az egyik ismerősömmel, aki látta ezt a jelenséget. Rákérdeztem a dologra és mondta, hogy egy darabig bámulta ezt a narancssárga valamit az égen, viszont kis idő elteltével eltűnt. Néztünk is képeket neten, mihez lehetne hasonlítani azt, amit látott. Végül valami ilyesmire jutottunk:

[link]

Nem állítom azt, hogy az az izé mindenképpen UFO volt.. de más ötletem sincs :) Ha esetleg ilyet, vagy hasonlót láttatok, akkor megköszönném, ha jeleznétek a kommentekben (ellipszis alakú, égő narancssárga színű)!

További szép napot Mindenkinek!

2010. nov. 11. 17:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 17:11-es (nov.11.) meg tudnád mutatni ezeket a képeket?
2010. nov. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!