Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem kap elég figyelmet...

Miért nem kap elég figyelmet gyk-n dr. Jonathan Reed sztorija?

Figyelt kérdés
szept. 6. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Az meg ki?
szept. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
77%
Én is azért néztem be hogy megtudjam ki ez akiről beszélni kéne de nekem semmit nem mond a neve 😂
szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Talán mert ez nem egy blog, híroldal, szakmai fórum stb.? Akkor téma valami, ha kérdést tesz fel róla valaki.


Ekkora marhaságot hogy sikerült kérdezni?

szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

#4: az érzéseidet projektálod?


Egyébként a kérdésre visszautalva: hiányolod, hogy nem téma, mégis három válasz közül csak az enyémre reagálsz, csak az én személyem téma, holott az első kettőre reagálva tematizálni lehetne dr. Jonathan Reedet, diskurzust lehetne indítani róla.


Ezek után szerintem a saját kérdésedre választ is adtál magad.

szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert rajtad kívül senkit nem érdekel!
szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
78%
Szerintem a többség megtalálja a társaságot a videó alatt, közösségi oldalas posztok alatt, így nincs miért a gyakorin kérdezősködniük erről a pasasról. 🤷🏼‍♀️
szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utsó kettőnek:


Igen, lehet. Köszi a választ!


Szerintem totál izgalmas téma és amikor rákerestem, elképedtem, hogy kajakra senkit nem érdekel. 😀🤌

szept. 7. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem keresek rá

Èrdekel ki csak kedv csinálónak elmodhatnad saját szavakkal

Ki? Nyilván ufologus de kb milyen elméletei vannak

David Icke féle vagy reálisabb racionálisabb a megközelítés?

Meg ilyesmik.

Lehet izgalmas, és lehet szkeptikusabb a hozzáállásom de érdekel.

szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy van bennem 1L koktél, de lássuk csak.


Dr. Jonathan Reed (mostantól csak Jon) egyik nap az erdőben sétált a kutyájával, amikor megláttak egy ismeretlen fekete többszögű objektumot testmagasságban lebegni a növények között. Próbálta lekamerázni, de ahogy közelebb ment vagy zooomolt a kamerával, a kép egyre zavartabb és szemcsésebb lett. A kutya kiszagolt valamit vagy valamire figyelmes lett és beugrott a bozótosba morogva, ezután egy gyors és rövid vonyítás hallatszódott, amire Jon beugrott a bozótosba és ijedtében fejbe verte azt a lényt, amivel a kutya harcolt. A lény rögvest elájult, amit (röviden leírva) Jon felb**zott a kocsijának platójára, amivel az erdőbe mentek és hazavitte - utána bedobta a mélyhűtőbe a lényt.


Gondolkodott mi a frászt csináljon, hát odatelefonált a (ha jól emlékszem) barátnőjének, hogy azonnal ugorjon át. Miután letette a telefont, várt-várt, de nem történt semmi. Hívta újra a barátnőjét, de nem csöngött ki. Gondolta megvizsgálja a lényt, hogy mégis mivel van dolga. Így is tett.


Mivel még mindig nem érkezett meg a barátnője, próbálta elérni, de nem sikerült. Átment hozzá, hogy miért nem jön már, de a barátnője sehol nem volt. Aztán mikor visszament haza Jon, a háza már fel volt túrva, a lény sehol nem volt, de még a mélyhűtő is eltűnt.


Mint később kiderült, a barátnője balesetben meghalt.


Később Jont is megpróbálták eltenni láb alól, de nem sikerült - több lőtt sebe is van.


https://www.youtube.com/watch?v=x3y4g10wOZA

szept. 8. 21:35
 10/16 Pumber89 ***** válasza:
Szent szar.....
szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!