Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kiskunmajsai fürdő milyen?...

A kiskunmajsai fürdő milyen? Aki már volt az légyszíves írja le a véleményét, tapasztalatait

Figyelt kérdés

#fürdő #Kiskunmajsa #Jonathan fürdő #Kiskunmajsai fürdő
aug. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezer éve voltam. Ami nem tetszett, hogy annyira klóros volt a víz, hogy csípte a szemem, ez más strandoknál sose fordult elő. Ami tetszett, hogy van egy pici természetes kis tavacska, mellette fák, árnyék. Az ott nagyon kellemes volt, kevésbé zajos része a strandnak. De ez igen régen volt, lehet azóta sokminden változott.
aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv! Én helyi vagyok. Megéri elmenni, nagyon jó élmény medencék vannak. Nem túl klóros a víz és van egy mesterséges tó is
aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!