Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Louis Elizondó úr megbízható...

Louis Elizondó úr megbízható forrás az idegeneket illetően mint volt Pentagon alkalmazott?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 21. 08:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
42%

Ez nekem új volt!

Érvelt?

Emeld már ki az érveit! Az érzések azok nem érvek.

aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

"...de ilyen magas rangú személyek akik már túl vannak karrierjük javán mégis mi okból csinálnának bohócot magukból. Ez az amit én nem akarok elfogadni."


Mert nincs elegendő tapasztalatod, hogy mik vannak. Noha én már korábban is tanulmányoztam az emberi hülyeséget, de a pandémia különösen tanulságos volt például. Álhírek terjedése, megbolondult emberek (némelyik korábban tudósnak látszott, de a benne lappangó paranoid felszínre tört), konteósok működése.

- Paul Hellyer Kanada korábbi védelmi minisztere...

- Pataky Attila...

Mi a közös bennük?

Karrierjük "javán" bohócot csinálni magából jó dolog?

Nem jó, ők ezt őszintén hiszik, terjesztik. De a baj a fejükben van, ezt minden értelmes ember érzékeli.

Pataky Attila úgy néz ki, mint egy bolond? Nem látszik rajta, mégis hülyeségeket beszél.

Ez is ilyen skizoid dolog valószínűleg, mint általában a földönkívüliekkel paktáló, vagy épp szellemet látó, démonokat vizionáló emberek esetében.

David Grusch sem azért bolond, mert egyszerűbb rámondani, hanem minden jel arra utal szerintem, hogy valami nem tiszta a fejében.

Ilyenek vannak, sokan nem hinnék, hogy mennyire gyakori, amikor egy elme megborul. Miért is ne jutnának be a legmagasabb helyekre is?

Születési eltérés általában a paranoid / skizoid elhajlás, de sokan jól tudják titkolni, évekig. Míg egyszer bebolondul, teríti a lapokat. Coming out...

aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
41 Ezzel az erővel a tiéd is csak érzés, nem pedig érvelés.
aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Én nem érveltem semmivel, hanem várom az érveket és a bizonyítékokat.

Nem utasítok el semmit, kedvencem a Csillagkapu, úgyhogy nyitott vagyok.

aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!