Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van az UFO utasai nem...

Mi van az UFO utasai nem idegen lények, hanem emberek a jövőből. Vagyis az UFO időgépek lehetnek?

Figyelt kérdés

máj. 31. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Zseniális.
máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Akkor pont az van.
máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kedves Vezető ***** válasza:
68%

A klasszikus U.F.O. -k sem repkednek manapság annyira, mint anno az X-akták idején, ami meg van mostanában, CGI/classic elmosódott, alacsony felbontású felvétel.

Szerintem ha az időutazás létezik, akkor az nem repülő csészealjakon zajlik.

máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kólauborkával ***** válasza:
42%

Az UFO - Undefined Flying Object bármi lehet, akár időutazó is, pont ez a lényege, hogy nem látjuk rendesen ezért nem tudjuk azonosítani. Bár ezekről eddig mindig az derült ki, hogy nincs köztük időutazó.

Talán, valamikor, egyszer azt is találunk…

jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Fotót.
jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első, akinek ez eszébe jut és igazából nem vadabb hipotézis, minthogy földönkívüliek látogatnak ide.

Annyiban lehet elképzelhető jármű használata az időutazásban, hogy ez téridő utazás, vagyis térben is utazni kell. Visszamegyek teszem azt 1 évvel ezelőttre pontosan az Univerzumnak arra a pontjára ahol jelenleg vagyok, de a két időpont között mozgott a Föld a Nap körül, a Nap keringett a galaxisban, a galaxis sodródott az Univerzumban, vagyis igen messze kötnék ki a térben a Földtől, még ha időben közel is vagyok a jelenünkhöz.

jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!