Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Állítólag a Vatikánban olyan...

Állítólag a Vatikánban olyan dokumentumokat őriznek, amelyeket ha az emberiség megtudna gyökeresen megváltozna a világnézete. Ti hallottatok már erről?

Figyelt kérdés

Nem rég hallottam, hogy a Vatikánban a világ kialakulásáról olyan dokumentumokat őriznek, amit nem szeretnének ha kitudódna. Én hívő vagyok, de ezt még én is elitélem, hogy így titkolóznak és álszenteskednek.

(Nem az a tipikus templomba járó hívő vagyok, hanem a magam módján és nem megjátszva). Szerintetek mi lehet ez a sok titkolózás? És megfogjuk tudni valaha?Valahogy megszerezni esetleg....

Hallottatok már erről?


2010. okt. 15. 13:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
7%
kevesebb Dan Brown könyvet kellene olvasni...
2010. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Utálok könyveket olvasni és mégegyszer elmondom nem olvastam, hanem nekem is úgy mesélték. Nem azt kértem, hogy nézz le, csak annyit, hogy mondd el, ha tudsz valamit erről.
2010. okt. 15. 14:09
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

ha tudnád hogy mikről nem tud az emberiség, mennyi olyan rejtély, titok van a világon ami talán sosem derül ki-Atlantisz, szeptember 11., Piramisok, Machu Pichu...rengeteg dolgot eltitkolnak előlünk, talán jobb ha soha nem derülnek ki.

én már jártam a Vatikánban és megérintett a hely szelleme, de szerintem csak kis részét láttam annak ami valójában ott található.

a Vatikáni Titkos Levéltár létező hely és nem véletlenül "titkos".

szóval én hiszek benne h olyan dokumentumokat őriznek ott amikről fogalmunk sincs.

2010. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

"szeptember 11., Piramisok, Machu Pichu"


Mesterségesen lehet rejtélyt kreálni de minek? Viszont mikor elmebeteg dolgokat találnak ki az már agyi probléma!

2010. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Ezek tényleg nagyon érdekes dolgok, és biztos vagyok benne, hogy valamilyen módon összefüggnek a világ kialakulásával:) Annyira jó lenne összerakni ezt az egészet, mint egy puzzle-t...és rájönni mi hogyan történt! Én teljesen rámozdultam erre a témára az utóbbi hetekben:D

Nincs valami ötletetek véletlen, hogy hogyan tudnék utánna járni méginkább a kiváncsiságom tárgyának?Akár linkkel,akár ha országot mondanátok megfontolnám hogy jövő nyáron oda menjek "nyaralás" címszó alatt:D.

2010. okt. 15. 14:47
 6/37 anonim ***** válasza:
46%

"a Vatikánban a világ kialakulásáról olyan dokumentumokat őriznek"


Nem veszed észre a szövegben a képtelenséget? Tudod mi az írásbeliség kialakulása?

2010. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

"...Nincs valami ötletetek véletlen, hogy hogyan tudnék utánna járni méginkább a kiváncsiságom tárgyának?..."


Rengeteg érdekesebbnél érdekesebb KÖNYV van a témában, menj be egy könyvtárba és ásd bele magad a témába...


De ha "utálsz olvasni", úgy csak buta maradsz, soha semmit nem fogsz megtudni!

2010. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
ha utálsz olvasni, akkor hogy akarsz átlapozni egy teljes, titkos levéltárat egy nyaralás ideje alatt?? na mindegy. szerintem csak olyan dolgok lehetnek ott leírva, amik nem igazán közérdekűek, vagy nem mutogatni valók. szerintem téged nem feltétlenül érdekel, hogy 500 évvel ezelőtt a pápák milyen templom építésére adtak pénzt vagy pl. melyiknek volt törvénytelen gyereke. sok esetben gondolom az egyháznak fontos, hogy bizonyos dolgok ne derüljenek ki...:D
2010. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Néhány évvel ezelőtt olvastam arról, hogy az 1700-as évekbeli iratok közül előkerült egy 12. századi dokumentum, amiben a máglyára küldött emberek (nem tudom a nevüket) mégiscsak ártatlanok. A vatikán több száz év távlatában akkor bocsánatot kért. Ez felfoghatatlan számomra! Akkor kivégeztek x embert, mert elkallódott egy irat, amit majd' 1000 év múlva megtalálnak véletlenül, és utólag akkor már minek a bocsánat..

Amúgy vissza a kérdésedhez: én úgy tudom, hogy a muzulmánok legfontosabb kincsét is ott őrzik, de a vatikán se nem erősíti meg ezt a feltételezést, se nem cáfolja. Az fix - szerintem - hogy a vatikán birtokában rengeteg olyan irat és tárgy áll, aminek a jelentőségét, funkcióját és történelmi hátterét talán nem is tudják/tudjuk (még).

2010. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Még annyit, hogy ha érdekel a téma, ajánlhatok egy könyvet, amit még a nyáron olvastam, és pont a témáról is szól: Javier Sierra: A tiltott út.
2010. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!