Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek lesz világvége...

Szerintetek lesz világvége 2012ben?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallani h. igy világ vége ugy világvége.Most akkor mi igaz belőle ha tudtok küldjetek ehez kapcsolódó linkeket.Köszi


(Nem hinném h. a Pataki Attila a magyarok prófétája!)XD


2010. okt. 6. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Ja, majd visszairsz ide. hahahaha....addigra mar a napkitores az internetet (muholdakata) is tonkreteszi....
2010. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Egy valaminek örülök.Hogy mennyi hülye van.XDettől szakadok!XDLeszarom h. mikor lesz világvége vagy akármi szarság a lényeg h. én meg a gyerekeim meg az ő gyerekük ne érje meg.ennyi.
2010. nov. 3. 01:04
 53/73 anonim ***** válasza:
Egoista...:) xDxD
2010. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Ez van!XD
2010. nov. 3. 09:52
 55/73 anonim ***** válasza:
ezabaj. te óriási egoista vagy. hogy túléld, képes lennél leölni egy falut. de hiszen ezt már megtetted, azzal hogy civilizált módon élsz.
2010. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim válasza:
A kerdezo nagyon onzo! Az utobbi par valasz az igazsag! Igen is egoista onzo alak vagy! Igy remelem, hogy Te es a csaladod megeri, de csak egy-ket masodpercig, amig ra nem jossz TE is erre. :)))))
2010. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
HmHm.Hogy írhattok ilyeneket mikor nemis ismertek?Hogy jöttök ti ehhez?Nem vagyok egoista és nem ölnék le falut sem.Csak szeretném a családomat biztonságban tudni.:)ennyi ezen mit kell felháborodni?!neked ki lenne az első ha itt lenne a világvége?a szomszédot vagy magadat meg a családodat mentenéd elöbb?(úgyse tudnád na mind1)Naná hogy a családodat.Nemtom ezen mit kell kiakadni ennyire!Szerinted mikor a vörösiszap betört a házakba Kolontáron akkor szted mivolt az első az embereknek?az hogy fussanak h. kit tudnak menteni!Á-á neeeeem.az első a családjuk volt és utána a többi ember!Én biztos a gyerekeimet menteném először nem azon filozofálnék h. kit mentsek elöbb.Ha lesz gyereked majd megtudod milyen ez.Ja!Gondolkozni kéne és nem csak a habokra irogatni!!!Kösssz
2010. nov. 5. 00:19
 58/73 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsó gyökereknek pedig olvasni kéne látom nem nagyon megy az értőolvasás!nem azt irtam h. ők éljék túl hanem h. addig ne legyen semmi ilyen dolog!Ha az enyémek nem élik meg akkor a tieid se gyökér!!huh.mennyi síkhülye van.már bocs
2010. nov. 5. 00:22
 59/73 anonim ***** válasza:
jolvan akkor. Teis tudod h semmi nem lesz akkor mit turaztatod magad? Mennyel a homokozoba a barataidhoz.
2010. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
1.kitudja mi lesz még...2.a homokozóból már rég kinőttem3.ugy látszik te még oda való vagy!!!!!
2010. nov. 5. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!