Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek lesz világvége...

Szerintetek lesz világvége 2012ben?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallani h. igy világ vége ugy világvége.Most akkor mi igaz belőle ha tudtok küldjetek ehez kapcsolódó linkeket.Köszi


(Nem hinném h. a Pataki Attila a magyarok prófétája!)XD


2010. okt. 6. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
33%
Túléltük már az 1999-es és a 2000-es világvégét, egy harmadik már meg se kottyan.
2010. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
28%

[link]


mennyit túléltünk már...:)

2010. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
9%
Ezer köszönetem az oldal szerkesztőségének az ezotéria kategóriáért, így most ide van zárva sok hülye, aki amúgy a normális témaköröket barmolná szét ;)
2010. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
38%
ez mért ne lenne normális? mindenkit más érdekel...:)
2010. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
24%

Azzal semmi bajom, ha valaki az ezotria iránt érdeklődik, én is szeretem az ilyen szellemtörténeteket, stb.-ket; nekem a hülyeséggel van bajom :)


17:25

2010. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim válasza:
Ja, chuck norris szinre lép...
2010. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 egy szabadkőműves válasza:
19%
Linket sajna nem tudok küldeni, de leírom amit én tudok a témáról és amit gondolok róla. Azért mondja sok "okos" ember hogy világvége lesz 2012. decemberében, mert elvileg a maja naptár addig szól. Ez lehet hogy igaz nem néztem még utána őszintén szólva nem is nagyon érdekel. De. Azon még senki nem gondolkozott el, hogy miért szakadt ott hirtelen vége a maja naptárnak? Azért mert jöttek a spanyolok és leigázták a maja birodalmat és megölték az ott élő népeket. Így elég nehéz volt utána naptárakat készíteni
2010. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:

Világvége bármelyik pillanatban lehet. Szeptember 8-án két meteor is elhúzott a Föld-Hold távolságon belül, az egyik 246 ezer km-re a Földtől, a másik alig 80 ezerre. Csak 3 nappal azelőtt vették észre, hogy ideért volna.

Szóval: igen lesz világvége. De bármikor lehet. Akár az este, vagy, holnap délután.

2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:

Én bízom benne hogy 2012ben valami teljesen új dolog fog kezdődni.


Van egyébként egy érdekesség, a NASA azt mondja hogy 2013 körül várható valami komolyabb napkitörés. Lehet hogy le fogják kapcsolni az elektromos hálózatokat az egész bolygón egy ideig, hogy minél kisebb legyen a kár.

[link] Nem egy nagy világvége, de valami kiváltó ok a változások beindításához talán lehetne :P

2010. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:

19:37

Bruce Willisnek nem is kellett több három napnál

2010. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!