Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges az, hogy űrlények...

Lehetséges az, hogy űrlények termékenyítenek meg nőket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_712376..

Érdekel, hogy mi a véleményetek róla.


2010. aug. 20. 15:08
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Héj össze ne vesszetek rajtam :( barna hajú ne haragudj de ő írt hamarabb biztos kedves lány lehetsz meg minden , de ,,, erre mit tudnák mondani :) már a szőke hajú akinek még a nevét sem tudom hamarabb írt sry, :( örülök hogy tetszenek az írásaim nekem ez nagyon klasszul hangzik :)...
2010. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani hogy mi a nevem Peti vagyok és te?
2010. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
:'(
2010. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Sajnálom barna hajú bocsi hogy ilyen néven szólítalak igaz írhatnám azt is hogy 79 %-os de ez olyan viccesen jön ki szerintem. Persze nem sértésből írom csak ami hirtelen eszembe jut azt írom le. kár hogy nem írjátok ki a neveteket mind ketten a válaszaitok fölé így nem tudom hogy mit írtok ti egy kérdésre :D
2010. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Én már mek aludni szia szerelmem Diatorom édes cukimacim egyetlen drágaságom!Majd holnap jóóóóóóó?????????????? Majd meglátod mien szépvagyok!Modell is voltam!A barnahajúnak meg üzenem h keressen másikat vnak még itt mások is!
2010. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
:) oksa :) hát szia majd holnap beszélünk drága kis csibém, hoppá modell is volt akkor hu huuu király :)
2010. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Csilla vagyok, de hívj mókucinak mert az a becenevem én meg táncosnő vagyok 1 night clubban és baromi jó testem van de te tudod...
2010. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Sory de én a szőke hajút választottam :) és már nagyon hiányzik , hol vagy ? :) vártam válaszod arra gondoltam hogy úgy is ír majd :) de nem írtál am nem gond ha nem szeretnél meg ismerni :( csak mond és volt peti nincs peti :DDDDDd
2010. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!