Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges az, hogy űrlények...

Lehetséges az, hogy űrlények termékenyítenek meg nőket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_712376..

Érdekel, hogy mi a véleményetek róla.


2010. aug. 20. 15:08
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Ne köszönd nem találtam meg :( de tudom hogy igaz a haverom tudja hogy hol a link hiszen én is láttam holnap de legkésőbb keddre linkelem a linket sry hogy nem találtam meg. Tudom hogy hietetlennek tünik de nem az.
2010. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

[link]


igaz ez nem az de olyanokról ír hogy disznó és ember kereszteződése. stb nézd meg érdekes de meg keresem azt a pókosat is de nem találom :(

2010. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim válasza:

elvileg egy régi történet szerint úgy teremtették az embert, először mesterségesen próbálták kihozni, de nem siekrült, és természetes módon sikerült: igy született az első ember


de erről nem tudok semmi bizonyitékot csak hallottam

it a kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1281..

2010. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Diator te fiú vagy?Mert én már sokszor olcastam az irományaid és szerelmes lettem beléd!Ez most komoly!Nem érdekel hogy nézel ki,szexelni akarok veled!Hányéves vagy cukimaci?Naon ari vagy,remélem fiú vagy!
2010. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
Igen fiú vagyok :) de ezt privátban kellet volna írnod :) örülök hogy kedvelsz. 18 éves vagyok. És ha jól haladok ebben a maszlagban akkor híresebb leszek mint 404 :)
2010. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

óóóóóhhh Diator te annyira ari vgy de most komolyan én annyira megszerettelek!!!!!!!És érzem hogy szerelmes lettem de nem tudom h mért :S

De én idősebb vagyok !!!!26 vagyok,163cm magas,48kg,hosszú szőke hajú és világos bőröm van és szép arcom Ja és lány vagyok amugy!De a 404 is aranyos de ő már öreg hozzám!És ha a 404 fiatal lenne akkor se kéne,mert te cukibb dolgokat írsz!De nem baj?De én úgy szeretném hogy nem egy éjszakásat hanem többszöris jó?Mert ne érezzem hogy kihasználsz jó?Vagy van valakid?Egyáltalán baj h 26vagyok?

2010. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

:) nem baj hogy 26 vagy még úgy ahogy bele fér , nincs senkim mivel kb 3 hete szakítottam a barátnőmmel , ahogy leírtad magad nagyon szép lánynak nézhetsz ki és köszönöm hogy tetszenek a írásaim. Meg lep hogy van egy rajongom , én 174 cm magas vagyok és kb 60 kiló körül sportos test alkat, stb én is jól nézek ki tudtommal :)


de ugye te nem egy idegen vagy :D most nézem a kérdést , kicsit vicces helyzet . Am nem értem hogy hogyan tudtál bele szeretni írás tudományomban annyi hogy meg tanultam a iskolámban úgy gépelni hogy nem kell néznem a bilentyüzetet, és ez által olyan gyorsan gépelek hogy csomó helyesírási hibám van :D

2010. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Huu hát csak most nézem a kérdőjeleket a mondataid után :) hát nem is tudom, nem vagyok valami nő faló , de ha gondolod és ha van msn-ed akkor szívesen meg ismernélek :)

de nem igérek semmit. :D persze képet is küldök majd magamról ha gondolod :)

2010. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

hurááááááááá!!!!!!!!

nekemis van msn em!majd megagyuk egymásnak!és azért szerettelek meg mert amikor olvastalak,oan melegség áratt belém de nemtom mi volt az,és éreztem h szeretlek!És ha még jól is nézel ki,az még szuperebb!

2010. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Klasszul hangzik amiket mondasz :) majd küldök privátot elküldöm az msn címem , te is küld el a te msn címed :) és akkor gondolod beszélgethetünk meg ha úgy van akár le megyek hozzád autóval, van autóm egy Hunday Lantra vagon 2000 évjárat :) nagyon klassz kocsim van, de remélem nem laksz messze :)
2010. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!