Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges az, hogy űrlények...

Lehetséges az, hogy űrlények termékenyítenek meg nőket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_712376..

Érdekel, hogy mi a véleményetek róla.


2010. aug. 20. 15:08
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Am téged menyire érdekelnek az Ufo-témák :) melyik körökben szoktál írni meg ilyenek? :DD Lehet hogy csak véletlenül szerettél belém , am én is lefeküdnék veled :DD alap ...
2010. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Jóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!! wii

De am engem nem érdekel a kocsid,se a pénzed,csak kedves legyél olyan amiennek itt megismertelek!Nem érdekel van-e kocsid meg milyen meg h mennyi lóvéd van!Engem CSK TE ÉRDEKELSZ és csk egyet kérek h legyél kedves semmi többet jóóó?????????!!!!!!!!!!!!wii

2010. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Engem naon érdekelnek az ufós témák!!!!!!!!!!!És már láttam is ufót de még az ufonautákat még nem láttam csak ufót de kétszer is!istenem de belédestem alig várom h lássalak wii
2010. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Oksam :) nagyon kedves vagyok ahogyan magamat ismerem , ha elolvasgatod amiket írtam olyan vagyok igazából, Nem dicsekedésből montam hogy van autóm csak úgy mondtam hogy van :) Persze nem vagyok gazdag egy évben egyszer vagyok gazdag az is kb 3 hétig tart :) ha van bármi kérdésed szívesen válaszolok . Csak az a baj hogy ilyenkor mindig zavarban vagyok amikor választ kell írnom :) csajozás terén ... úgy mond szégyenlős vagyok egy kicsit, sajnos :)
2010. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
:D örülök neki hogy belém estél, am engem is érdekelnek az UFOs témák sokat szoktam itt olvasni nem is tudom hogy mióta vagyok itt fent a gyakori kérdések.hu oldalán :) de nagyon jó mert mindig valami újat fedezek fel amiket még nem tudok :)
2010. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszel!

Én is már régóta figyellem az írásaid,és nekem még az is hogy a 404-el barátok vagytok!

Vagy tévedek?Én 30/173/52 vagyok,vállig érő barna hajjal, és nekem is szép arcom van.

2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Csak h én írtam neki hamarabb ugyhogy lelehet kopni Diatorról ok?
2010. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
pofátlanság elvenni azt ami már a másé!Én írtam hamarabb!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Na ezért a beszólásért le leszel pontozva úgy is sokat írtál lesz mit lepontozni szőke K.! :@
2010. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

:) Úgy néz ki hogy már csak a mi válaszaink kezdenek lenni , vicces :) nem tudom hogy ha meg akarlak ismerni akkor talán jobb hogy ha elmondok egy két dolgot magamról. Na szóval Szeretek , na jó ez nem megy :) nem tudok mondani semmit magamról hiszen nem tudom hogy milyen vagyok , azért se mert ha elkezdeném sorolni hogy milyen vagyok félek attól hogy elzavarlak :) persze nem is vagyok rossz meg ilyenek csaknem tudom hogy te mit szeretsz :) de lehet hogy ez téged nem is zavarna hogy én milyen vagyok hát belekezdek :)


Na szóval: szeretem a KUNG FUS filmeket, szeretek sakkozni focizni tv-nézni a gép előtt ülni szeretek baromkodni de csak mondjával, meg még pl: autót is vezetni . vagy szeretek elgondolkodni dolgokon , olyanokon is amiknek semmi köze semmihez és senkinek :) hát röviden enyi :)

2010. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!