Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges az, hogy űrlények...

Lehetséges az, hogy űrlények termékenyítenek meg nőket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_712376..

Érdekel, hogy mi a véleményetek róla.


2010. aug. 20. 15:08
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Érdekes nek tartom , de a piros szörzet, a sziriusziak szörösek de nem tudok róla hogy pirosak-e. De a Kereszt az azt jelenti hogy keresztezet ember. Az egy megjelölés az idegenek számára, amely szerint meg tudják állapítani azt hogy mi a célja. Van benne igazság véleményem szerint. Ám még is a csillag jelkép a sziriusziaké ammég amásik nő a sziriuszakról beszélt nem tudom akkor mért a másik nőn volt a csillag jel nagy a kusza ebben a dologban. Minden esetre majd kiderül.
2010. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 404 ***** válasza:
90%

Nem. Mert nem egyezik meg az emberi DNS az idigen lények DNS-vel. A majom DNS-e 90% ban megeggyezik az emberével, mégsem tud embert szülni, vagy fordítva, egy ember egy majmot, nem hogy még egy ember egy teljesen idegen lényt, vagy fordítva.

Viszont lehet kivételes eset, ha az idegen lénynek a DNS-e megeggyezik az emberével, de annak az esélye, hogy egy idegen lénynek a DNS-e megeggyezzen az emberi DNS-el, ha a világűrben lévő sok civilizációt nézzük akkor 9.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000:1, vagyis teljességgel kizárt!


Ha ezek a történetek igazak lennének, akkor logikusan gondolkodva, egy nő ki tudna hordani egy kutyát, vagy macskát, vagy bármilyen gerinces fajt.

Viszont embereket vihetnek el kísérletezni, saját maguk tökéletesítéséhez az igaz, hiszen nem védi a Földet védőpajzs, így ki van téve az emberiség az űr veszélyeinek. De ezek az emeberek már soha nem jutnak vissza a Földre, 98%-uk már félúton belehal az utazásba mert nem bírják az idegen körülményeket.


Lehetségesnek lehetséges egy ilyen megtermékenyítés, de annak ez esélye rettentően minimális hogy egy olyan idegen lény termékenyítse meg az embert, melynek a DNS-e még a világűr messzi pontjáról is 100%ban megeggyezzen a tőlle 100 billiárd fényévnyire lévő Földi emberi fajéval.

2010. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Am szerintem lehetséges hiszen már egy pók DNS ét is keresztezték egy báránnyal, és tej helyet fonalakat szőtt , sajnos nem élt túl sokáig. A DNS esseket lehet keresztezni, olvasgattam idegen jelekről amiknek a jelentését is tudom pl egy ember feje fölött lévő kereszt az a keresztezett embert jelőli meg ilyenek küldök is egy linket.


[link]

2010. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
2010. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
diator pók-bárány dns keresztezésről tudsz forrást adni?
2010. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
sajna nem de keresek róla majd linkelem
2010. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
miért ha te egy más bolygórol jönnél megtermékenyitenél egy másik fajt?
2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 404 ***** válasza:
100%

Ezt nem mondtam hogy nem tudnak keresztezni élőlényeket egymással, hanem azt, hogy nem termékenyítik meg a Földi nőket. Már maga a feltételezés számukra primitív, hisz nekik nincs szükségük méhre ami az embriót kihordja. Teljesen mesterséges a szaporodás és nem élnek sexuális életet. Lehet nekik látni hogy van nemiszervük, de azok el vannak csökönyösödve hisz évezredek óta nem használják már. A sexuális öröm nekik már elavult, primitív és meg sem közelíti azt az élvezetet amit ők gyakorolnak fizikai érintkezés nélkül, amit szimplán csak az agyukkal érnek el.

Az igaz hogy tudnak keresztezni élőlényeket, hisz nekik gyerekjáték. De nincs szükségük egy emberi nő méhhére. Lehet, hogy most megint szellemifogyatékosnak néznek amit most írok mert az emberiség mindíg kételkedik abban amiről még nem bizonyosodott meg, de mesterséges méhburokban fejlődnek ki az utódaik és nem hordják ki a női egyedek a magzatjaikat. Valaha nekik is úgy volt, de számukra ez már primitív. Ezért is lehetetlen, hogy ilyen elavult eszközökhöz folyamodnának, mint hogy megtermékenyítenek egy élőlényt, mert erre semmi szükség. Ha keresztezni akarnak valamit az emberrel, csak kiveszik a petesejtjét, vagy a hímivírsejtet, attól függ melyikre van szükségük. Ezért is látni hogy az ember találja ki ezeket, hisz csak az embernek lehet ilyen "piszkos" fantáziája. Az ember kedvenc témája a sexualitás, és már olyanokat is kitaláltak, hogy egy idegen faj, szó szerint lefekszik egy nőnemű emberrel. Esetleg még szerelmesek is lesznek. Ez abszurd, és az ember perverz fantáziája! Nincs szükségük sexualitásra, és NEM természetes úton hozzák világra az utódokat, ezt felejtsétek el. Nálluk nincs ilyen.

Szeretlek titeket!Nagyon :)

2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
De ha nem egyeznek a génjeink az övéikkel akkor hogy kereszteznek minket?Mer aszt irtátok hogy nem egyezik a DNS de mégis lehet akkor most mivaaann?Már tejjesen belezavartok komolyan!Vagy én nem értem és itt mindenki zseni,vagy hülyeség ez az egész :S
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
diator köszi akkor várom a linket. Sajnos én nem találtam, bár csak magyarul kerestem rá. Ha angol van, az is jó lesz.
2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!