Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ennek a magyarázata?

Mi lehet ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Már történtek velem ilyen dolgok. Megéreztem, hogy mikor halnak meg a nagyszüleim. Volt, hogy láttam is őket utána és egyéb más dolgokat.

Tegnap eléggé sokáig fent voltam, nem tudtam aludni, egyszer csak halk kopogásokat hallottam, azt hittem, hogy a kutya volt a földszinten de nem. Mikor leértem ugyan úgy hallottam a kopogást csak már szobámból. A kutyám ült a szőnyegen, amikor rá néztem hirtelen elkezdet nyüszíteni. Nem ilyedtem meg. Gondoltam vissza megyek a szobámba. Feljött utánam a kutyám leült az ággyammal szemben. Nézzett engem egyfolytában, a tv-m még mindig ment. egyszer csak az éjjeli lámpám lekapcsolódott, és egy olyan érzésem volt mintha valaki megfogta volna a lábamat szorosan. Ekkor a kutyám vonyított ugyan úgy amikor lementem hozzá. A történtek után teljesen nyugodt volt.


2010. júl. 6. 17:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Igen tapasztalom még most is.

A házban nem halt meg senki az előző tulaj még most is él.

Viszont kb. egy másfél hete mikor lent voltam a füdőben reggel éppen fésülködtem, amikor letettem a fésűt a kezemből és visszanéztem a tükörbe láttam a nagyapámat. És a legjobb az egészben, hogy egyedül rohadok ebben a házban. Mert mindenki dolgozik egész nap, és egyedül vagyok. 18 éves vagyok.. nem vagyok valami félős hü..e p.csa, de teljesen kivagyok idegileg már, egyetlen ember aki meghallgat per pillanat: a nővérem

2010. júl. 28. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!