Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ennek a magyarázata?

Mi lehet ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Már történtek velem ilyen dolgok. Megéreztem, hogy mikor halnak meg a nagyszüleim. Volt, hogy láttam is őket utána és egyéb más dolgokat.

Tegnap eléggé sokáig fent voltam, nem tudtam aludni, egyszer csak halk kopogásokat hallottam, azt hittem, hogy a kutya volt a földszinten de nem. Mikor leértem ugyan úgy hallottam a kopogást csak már szobámból. A kutyám ült a szőnyegen, amikor rá néztem hirtelen elkezdet nyüszíteni. Nem ilyedtem meg. Gondoltam vissza megyek a szobámba. Feljött utánam a kutyám leült az ággyammal szemben. Nézzett engem egyfolytában, a tv-m még mindig ment. egyszer csak az éjjeli lámpám lekapcsolódott, és egy olyan érzésem volt mintha valaki megfogta volna a lábamat szorosan. Ekkor a kutyám vonyított ugyan úgy amikor lementem hozzá. A történtek után teljesen nyugodt volt.


2010. júl. 6. 17:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám őket kiverni a fejemből?!

Nem féltem csak megijedtem. Ilyen még nem volt...

2010. júl. 6. 21:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Bocsi azt nem olvastam, hogy láttad is őket. Lehet azért láttad őket, mert jobban megnyíltál az utóbbi időben az ilyen dolgok felé. Azért vannak melletted, mert törődnek veled, vigyáznak rád. Biztos nagyon furcsa lehetett látni, főleg, hogy nem voltál rá felkészülve, de lehet,hogy jobb is így. Én mindig azért imádkozok, hogy ne lássak semmi ilyesmit, mert ott helyben összecsinálnám magam, vagy sokkot kapnék vagy nemtom. Hogyha nem akarod látni őket, akkor valahogy tudasd velük :D
2010. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlen azért vannak h megvédjenek, bár az sanszos h egy minimum kötődött hozzád és a családhoz, mivel nem véletlen az álom stb...egyébiránt ha nem törődsz velük, békénhagynak.
2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

És a szomszédom, aki 3 házzal alrébb lakott?

Érdekes volt, hogy akkor álmodtam vele mikor meghalt és megkért, hogy mondjam meg a családjának, hogy nagyon szereti őket.

2010. júl. 7. 14:32
 15/21 anonim válasza:
Ez nagyon kemény történet,nagyon nem élném át,most nagyon rossz lehet neked.Amúgy én elhiszem,hiszek teljes mértékben a szellemekben
2010. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

22:54-es kommentelő vagyok:)


akkor viszont álombéli jövőlátó vagy^^ ezt lehet fejleszteni, ha mindig figyelsz az álmaidra és kisilabizálod belőlük, merre hány méter. Nem ritka képesség, csak nehéz megőrizni: az efféle képességű emberek ált. nem törődnek velük, és képességüket vesztik.

2010. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, amit írtál, nem vagyok alapból kétkedő. Már csak azért is, mert engem is megérintett egyszer a halál, és tényleg lepereg filmszerűen az ember előtt addigi élete, méghozzá fekete-fehérben. Ráadásul olyan képeket is láttam a szüleimről és magamról, amikre nem is emlékezhetem, mert olyan kicsi voltam. Szóval érdekes dolgok ezek.
2010. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltem erről anyummal... Nekem ilyen dolgaim egyfolytában vannak, de nem mondtam el neki jó párat próbálom megoldani őket. Ő pedig csodálkozva kérdezte újra kezdődött minden?!...

Én pedig mondtam neki, nem azóta is tart.. bár jól tudom leplezni a félelmem, néha azért tök gajdultan ébredek egyegy álomból.

Mikor a szomszédommal álmodtam, felébredtem és mikor lefeküdtem, egy 20 perc múlva ugyan onnan folytatódott az egész.

De ezeket az álmokat gyűjtöm, és leírom egyből a lényegét amikor felébredek, és a párbeszédeket amik elhangoznak, mielőtt elfelejteném.

2010. júl. 8. 16:03
 19/21 anonim ***** válasza:
Tedd is, fontosak és hasznosak az álmaid...én egyszer sokkot kaptam álmomban, s nem túl kellemes...relaxálj előtte, próbálj meg totálisan ellazulni, és semmire se gondolni, hogy semmivel ne áklmodj, és akkor lesz pár jó éjszakád amennyiben szeretnéd, hogy néha megkíméljenek az álmok. :) Persze ha valamit meg Kell Álmodj, az sajnos jönni fog, mint a szomszédos.
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Azóta is folyamatosan tapasztalsz ilyeneket? Mert ha igen akkor érdemes utánannézni a ház multjénak, hogy esetleg haltak-e meg vagy sem. Ha meghalt valai akkor lehet, hogy a halott személyt köti valami a házhoz nagyon és nem tud "elváni" a dologtol,tárgytól vagy esteleg az egész háztól. Ebben az esetben el kell költözni, amég komolyabbra nem fordul a helyzet.
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!