Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ennek a magyarázata?

Mi lehet ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Már történtek velem ilyen dolgok. Megéreztem, hogy mikor halnak meg a nagyszüleim. Volt, hogy láttam is őket utána és egyéb más dolgokat.

Tegnap eléggé sokáig fent voltam, nem tudtam aludni, egyszer csak halk kopogásokat hallottam, azt hittem, hogy a kutya volt a földszinten de nem. Mikor leértem ugyan úgy hallottam a kopogást csak már szobámból. A kutyám ült a szőnyegen, amikor rá néztem hirtelen elkezdet nyüszíteni. Nem ilyedtem meg. Gondoltam vissza megyek a szobámba. Feljött utánam a kutyám leült az ággyammal szemben. Nézzett engem egyfolytában, a tv-m még mindig ment. egyszer csak az éjjeli lámpám lekapcsolódott, és egy olyan érzésem volt mintha valaki megfogta volna a lábamat szorosan. Ekkor a kutyám vonyított ugyan úgy amikor lementem hozzá. A történtek után teljesen nyugodt volt.


2010. júl. 6. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Téged horror-filmrendezőnek teremtett az ég.
2010. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egerekre tipelek.És hát káprázot a szemed előfordul ez amikor meghal egy közeli család tag és egyszer kétszer az agy oda rakja hogy , azt a személyt aki fontos volt számunkra.
2010. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A ház egeret sohasem látott.

Áldom az eget, hogy nem lettem lebolondozva - mert ezt vártam.

Jártam én már pszichológushoz is ezzel. De hát megoldásuk: xanax.

jo kosz, attol meg ugyan ugy lattam ezt azt.

Ez az egész, hogy megéreztem a nagyszüleim halálát egy álom volt, amiben végülis szerepelt a dátum. Ezt hosszú is lenne leírni, hogy hogyis történt.

írtam erről egy rövidke elbeszélést, hogy kiadjam magamból, mert én mindent magamban tartok általában.

2010. júl. 6. 17:54
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát egyébként én vagyok az aki azt írta hogy egerek.

De tudod én is látam már szelleket és tudom hogy léteznek is de valahogy nem akarok hinni benük , mert az arcukat edig még nem láttam és nem is akarom. Kerüld el a szellemeket mert ha egyet már tisztán látc a többit is fogod és akkor aztán rémizgethetnek.

2010. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akiket láttam mindnek lattam az arcát.
2010. júl. 6. 18:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Értem amiket én látam azok arcnélküli szellemek voltak. Az arcélkülek vagy gonosz szellemek vagy nem tudják hogy kik voltak előző életükben.
2010. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

A szellemeknek miért lenne arcuk? :-)) Magyarázzátok már meg nekem. Mi a szellem, és eztán, hogy hogy lehet látni őket? Érzékelni lehet, de látni...

Más: csak enníir láttál előre? :DDD Én is számtalanszor álmodtam meg dolgokat, az égadta világon ebben semmi kül. nincs. Minden emberrel megesik.

2010. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
ennyit*
2010. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

En ugy lattam oket mintha emberek lettek volna. Aztan ugy neztem oket es baratnom beszolt, hogy mit nezel annyira nincs ott semmi.

Sok mindent ateltem mar de errol inkabb nem beszelnek.

2010. júl. 6. 19:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Miközben érezted, hogy van ott valaki, akkor féltél, vagy nyugodt voltál?

Ismerősömnek balesete volt pár hónapja, feküdt a földön csukott szemmel, és később mégis pontosan eltudta mondani, hogy kik álltak a háta mögött messzebb, valamint a nagypapája mellette volt, aki már rég meghalt. Első nap a kórházban hallotta ahogy az ágyon a rácson vmi kopogás vagy kattogás fentről lefelé, aztán vissza halad, és a mellette lévő öreg néni mondta neki(nem is beszéltek előtte), hogy itt van nagyapád.

Lehet, hogy nagyszüleid voltak, lehet, hogy csak tök véletlen. Gondoltál rájuk mostanában?

2010. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!