Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ennek az álomnak a...

Mi lehet ennek az álomnak a magyarázata?

Figyelt kérdés
Régebben azt álmodtam egyszer, hogy egy idegen helyen voltam, konkrétan egy iskolában. Ott volt a szerelmem, és amikor odamentem hozzá, hogy megcsókoljam, elfordult, és elsétált. Miután ezt álmodtam, eltelt 3 nap, és ő szakított velem. Azóta megint összejöttünk, de ez most nem tartozik ide. Ma éjjel azt álmodtam, hogy feküdtünk az ágyamban, és csak csókolóztunk. De egyszerűen nem tudtunk tovább menni a dolgokban, mert ő nem izgult fel. Egyszerűen...a teste nem kívánt, csak a lelke. Ez mit jelenthet?
2010. dec. 25. 07:18
 1/4 anonim válasza:
ez tudod azt jelenti hogy a baratod... ..impotens
2010. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te komolyan ennyire unatkozol????

Mi a fenéért kell ilyen értelmetlen semmimondó álmokat kiírnod ide? Semmi magyarázata, semmit se jelent az álmod, mindennapos semmitmondó.


Kár, hogy már senki se ír ide értelmes, érdekel, különleges álmokat. Mindig csak "jajj a pasim" "jajj a csajom". Mindennapos dolog, hogy találkozol vele, ezért álmodsz vele folyton. -.-"


Egyre rosszabb ez a témakör..

2010. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző, de bunkó vagy!! Vagy segíts vagy ne írj semmit!!
2010. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találkozom vele mindennap, éppen ezért érdekes. Meg azért, mert amikor azt álmodtam, hogy nem akart megcsókolni, és elsétált, 3 nap múlva szakított velem.
2010. dec. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!