Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka nem nagyon tudtam elaludni, és szabályosan féltem, de nemtudom mitől..egyszer csak éreztem hogy lehúzódik a fejemről a takaró, és végig úgy éreztem van ott valaki.Elég sokszor érzem hogy van vki a szobámban rajtam kívül, ilyenkor majdnemhogy félek.A nappalinkban nem ajtó van hanem két függöny, és elég észrevehető ha bejön vki.Sokszor van hogy ülök és mintha bejönne vki de nem látni sehol senkit, és a közelben sincs senki.Beszéltem az ilyen dolgokról anyuval és ő is pont olyan dolgokat tapasztalt mint én.Nemtudom van-e vmi köze a dologhoz, de apukám és a mostohanagypapám is meghalt, bár mondjuk már vagy 10 éve.
2010. jún. 21. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a 10 egy szép kerek szám.

lehet h minden 10. évben eljön

2010. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
több mint 10 éve volt....és régebben is volt ilyen csak mostanában rosszabb...
2010. jún. 21. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félálomban voltál. Ez lehet, hülyén hangzik, de én is egyszer annyira féltem, hogy észre se vettem, hogy elaludtam és félálomban azt éreztem, hogy valaki rám ül vagy rám fekszik. Annyira élethű volt, ahogy nyomódott le a takaróm. De én azt gondolom, hogy ez hülyeség, mi képzeljük be. Talán a sok szorongás miatt van.
2010. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg semmi baj. Nagyon bekébzeled. Ne félj
2010. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát minden bizonynyal szellem volt!!

nem tudom hogy mi lehetet sok minden lehetet. Bárcsak tudnák segíteni.

2010. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem voltam félálomban, mert kb akkor feküdtem le, és nem is voltam álmos, pláne mert a telefonomon hirtelen feloldódott billentyűzár, minden világos lett és felkeltem lekapcsolni
2010. jún. 21. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,lehet hogy igaz,de ha bebeszéled magadnak,hogy félsz attól nem lesz jobb,csinálj úgy mintha meg se történt volna.ha félsz mégis,akkor pl kapcsolj be vmi zenét,vagy ilyesmi.ezen ne stresszelj.régen én is így stresszeltem ezen,de nem érdemes...tudom,hogy rossz,de inkább azt beszéld be magadnak,hogy nincs ott semmi :)
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

énis szoktam így lenni ha elkezdek rajta stresszelni csak jobban félek de már rájöttem hogy nem kel vele foglalkozni én mindig azt mondom magamnak hogy: ha van itt valaki ő baja majd elmegy

és ez nálam beválik

úgy hogy az a lényeg hogy ne foglalkozz vele

2010. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kérd meg Mihály arkangyalt lefekvés előtt, hogy tisztítsa meg a házatokat és védelmezze egész éjszaka. Rafaeltől pedig kérj csakratisztítást. Ha nem hiszel, sebaj, vedd úgy, hogy nem is írtam :)
2010. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nemtudom mijen a szoba elrendezése de például nálunk az egyik szobában ami az udvarra néz ha süt a nap az érnyékok érdekesen vetülnek a falra lehet valami hasonló fény/árnyjáték volt
2010. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!