Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka nem nagyon tudtam elaludni, és szabályosan féltem, de nemtudom mitől..egyszer csak éreztem hogy lehúzódik a fejemről a takaró, és végig úgy éreztem van ott valaki.Elég sokszor érzem hogy van vki a szobámban rajtam kívül, ilyenkor majdnemhogy félek.A nappalinkban nem ajtó van hanem két függöny, és elég észrevehető ha bejön vki.Sokszor van hogy ülök és mintha bejönne vki de nem látni sehol senkit, és a közelben sincs senki.Beszéltem az ilyen dolgokról anyuval és ő is pont olyan dolgokat tapasztalt mint én.Nemtudom van-e vmi köze a dologhoz, de apukám és a mostohanagypapám is meghalt, bár mondjuk már vagy 10 éve.
2010. jún. 21. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem amig nem bánt vagy nem akar megőríteni, addig ne félj.. akkor sem kell feltételenül megijedni, ha kapcsolatba akar lépni veled. Ha apukádat vagy mostohanagyapádat még nem sikerült elengedned, sürgősen végy erőt magadon, mert addig it tnekik rossz. Ha meg elrendezetlen ügyük van, jobb, ha kideríted mi az és segítesz nekik.
2010. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló. Éjszaka mentem le a konyhába egy ásványvízért, és mikor leértem, valamitől, nagyon elkezdtem félni. Szabályosan rettegtem. Mintha valaki, ott lett volna a közelemben, és figyelt volna. Nem tudom miért volt, de furcsa volt az egész. Pedig máskor soha nem féltem a sötétben.
2011. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!