Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Normális, hogy 30 évesen...

Normális, hogy 30 évesen minden éjjel félek? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
A macskám sokszor figyel éjjel mereven, mintha követne valamit v. valakit a szemével, ahogy végigmegy a szobán. Többször ellenőriztem már, hogy esetleg valami bogarat vett észre, de nem. És ez minden este így van, utálok már lefeküdni aludni, mert rossz érzésem van. Néha olyat is érzek, mintha hideg levegő jönne az arcomra, közben lehetetlen, mert az ablakok zárva, huzat nem lehet. Van, hogy alszunk a cicámmal és egyszer csak hirtelen felkapja a fejét és figyel, balról-jobbra a fejét is fordítja, mintha valaki kimenne a szobából... el se merem mondani ismerősöknek, mert hülyének néznek, de már sokszor annyira félek, wc-re sem merek kimenni.
2010. máj. 10. 08:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok,nekem kutyám van,és ugyanúgy néha felpattan,ugat meg morog és néz a szoba közepébe a semmibe.Én szinte mindig fénnyel alszok,mert néha úgy be tud paráztatni,hogy nem igaz.Meg is látszik a villanyszámlámon:)
2010. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Kis mécsesek mellett alszom el. Néha el tudok lazulni asötétben is, de volt, hogy álmomban felkapcsoltam a lámpát. Szerintem ezek aszorongások a hétköznapi stressz miatt jönnek elő.

30/N

2010. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:

Hát ez nagyon misztik!

Régen az én kutyám is azt csinálta hogy amikor levittem éjjel, megállt és nézte a sötétet meredten. Pedig semmi nem volt ott, legalább én nem láttam. Halál ijesztő!

2010. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hinném, hogy bárkinek is kéne bizonygatnom, amit érzek/tapasztalok. Érdekelt, hogy hasonló mással is előfordul-e és inkább itt kérdezem meg névtelenül, mint kollégáktól, vagy baráti társaságban, valószínű, hogy a nagyrésze hülyének nézne.
2010. máj. 10. 13:10
 25/44 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek mostanában mivel én hiszek a szellemekben és tudom hogy a mi házunkban van de csináld azt hogy a házban pár helységben gyújts estére fehér gyertyát és akkor pár hétre megnyugszanak a szellemek.És nem szabad hogy amikor alszol a tévében vagy a tükörben látszódj,én estére elszoktam fordítani a tévét.
2010. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%

14:36

Bizony, a tükröknek varázsereje van, hujujj... Menjél inkább főzni...

2010. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Nekem az ágy végében alszik a cicám, ugyanezeket csinálja, hirtelen felugrik, elkezd futni, megáll és nézi a semmit.

Szerintem csak bogarakat kerget, de akkor is félelmetes.Én is tv melletti alvásnál döntöttem, így se merek sokszor elaludni, pedig párom is van, együtt lakunk mégis félek.Ez van. Ja és én általában mindenhol félek, akárhol is alszok.

2010. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

14:41!

[link]

2010. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Feng-shui,nem varázserő!
2010. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam hogy rakd ki a macsekot a szobából éjszakára.

Másik, nincs még egy szoba ahova át tudnál menni egy "próbaalvásra"?

Ha az ember zajt hall kintről,autómatikusan az ajtó vagy az ablak felé fordul és úgy hallgatózik.De biztos hogy ez az állatoknál is így van?Azt ugye tudjuk hogy sokkal kifinomultabb a hallásuk,azt is hallják amit mi nem.Lehet hogy ők nem az ajtó felé fordulva figyelik a kinti zajt,hanem egyenesen afelé fordulnak még ha az a fal felé is van.És ahogy a zaj forrása halad,úgy fordítják utána a fejüket.

A hideg fuvallat sztem lehet egy kis légáramlat,a nyílászárók nem hermetikusan zárnak.

Én hiszek atermészetfeletti dolgokban, de sztem mindig mérlegelni kell hogy nem biztos hogy minden az amit elsőnek annak gondolunk.

A bekapcsolt tv is jó ötletnek tűnik.

2010. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!