Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért volt ez? Félek

Miért volt ez? Félek

Figyelt kérdés
.amikor lefeküdtem aludni éreztem hogy az ágyamban valaki v valami belülről rugdosnak.én egész éjszaka nem tudtam aludni annyira féltem.reggel mikor felkelek felemeltem az ágyat és mit láttam?egy hófehér színű szempárt láttam elhalványodni.azóta nem történt semmi de miért volt ez?
2010. máj. 8. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11:01 Te miről beszélsz?
2010. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
11:01 ez most komoly??
2010. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát ilyen vicceket te jó ég nem a kérdésre írom hanem a komentára hogy legközelebb köszöny neki :D hát ilyet nem tudom hogy mi lehetet az a ágy alat szerintem egy erőtejes szellem volt aki nem találta kényelmesnek az ágyadat vagy nem tom :D ne féj ha nem bántot akkor nem lesz baj de viszont én látam egy hajonló videot ahol a sőtétben egy fehér szem pár volt az elég félelmetes volt hát enyi
2010. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Öregem, hogy manapság miket képzelnek be maguknak az emberek!
2010. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11:01 xD Te nagyon ijesztő vagy x'DD Iet mondani...xD
2010. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!