Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy lélekben kutya...

Az lehet, hogy lélekben kutya vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura kérdés, de néha tényleg azt érzem, hogy a kutyáimmal jobban szót értek. Gyakran mondják, hogy olyan kiskutyás vagyok és a az egyik legjobb barátnőm is mindig megsimogatja a fejem, mert azt mondja "neked olyan simogatnivaló kutya-buksid van". Tényleg nagyon szeretem a kutyusokat, úgyhogy ez nagyon elgondolkoztatott. Talán az előző életemben lehettem az?

2016. jún. 16. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

nem lehetsz kutya.

ember embernek születik kutya kutyának.

2016. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%

Szia, nagyon bátor vagy, hogy ezt a kérdést ilyen merészen fel merted tenni. Az az igazság, hogy engem több éve gyötör ez a gondolat, mivel hasonló a problémám. Még tinédzser koromban vesztettem el egyik kedvenc háziállatomat, Micsurit (aranyhörcsög), aki nekem akkoriban nagyon nagy lelki támaszt jelentett. Miután meghalt teljesen megváltozott az életem. Olyan mintha egy része belém költözött volna. A szaglásom felerősödött és szinte vezető ösztönné vált. Meglepő módon én saját magamon nem vettem észre, akkor figyeltem fel a változásra amikor egyre több ismerősöm vágta a fejemhez, hogy olyan vagyok mint egy hörcsög. Talán viccesnek hangzik, de teljes mértékben át tudom érezni a helyzetedet.

Szóval dióhéjban, szerintem lehetséges, hogy lelkünk egy része állati jellemzőkkel van felruházva.

Remélem tudtam segíteni.

2016. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Te kis cica vagy.
2016. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Minden bizonnyal.

És ha én nagy késztetést érzek a lézerágyúzásra, akkor lélekben lehetek reptoid?

2016. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ez csak annyi, hogy elkezdesz azonosulni az adott fajjal vagy állattal. Ilyen szintű lelki deformáltság nem jön létre csak úgy és még kevésbé se lehet vele együtt élni normálisan. Csak túl érzelmesen állsz ehhez hozzá.

Az előző élet dolog meg szerintem totál valótlan, de ha valós jelenség lenne se hiszem, hogy bármilyen hatást gyakorolna a jelenlegi életedre, mert akkor minden embernek és minden állatnak az előző élete visszaütne a jelenkorira, badarság. De ha már vallás, akkor a hinduizmus úgy véli, hogy az előző életed cselekedeteitől függ az, hogy honnan kezded a következő életet, milyen pozícióból, de arra már nem gyakorol hatást.

Üdv, R

2016. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem hülyeség amit ír a kérdező.

Csak nem érzed át tisztán.

Nem lélekben vagy kutya, hanem a totem állatod lehet a kutya.

Nevezheted őket őrangyalnak, védelmeződ teljesen mindegy, mert egyre megy.

Nézz utána a totem állatoknak és a jelentésüknek.:)

2016. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy néhány ismerősöm lélekben barom, úgy te is lehetsz lélekben kutya.
2016. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Azért érdekes, hogy a tetűvel senki sem érez lelki azonosulást.
2016. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 attila2004 válasza:
Ha van nyulfarkad akkor az vagy.
2016. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy lélekben kutya lennél. Talán előző életedben az lehettél. Lehet az is, hogy a totemállatod a kutya.

Viszont az is lehet, hogy a lélekállatod a kutya. Nekem egy kígyó és ez látszik is rajtam. Olyan tulajdonságokkal rendelkezem, mint ők. Ami néha ijesztő tud lenni.

2016. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!