Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már valakinek kapcsolata...

Volt már valakinek kapcsolata halott házikedvencével?

Figyelt kérdés

például, hogy látta őt, vagy hogy megidézte.

Én nem nagyon hiszek ebben, de hát a kíváncsiságom megvan:)


Nekem meghalt a kutyám, akivel eggyütt nőttem fel, és azóta elveszett az egyik felem:(

de ugyanolyan vidám, és boldog tudok lenni, de mégis nagyon rossz érzés ha rá gondolok, ürességet érzek.

Már halt meg tbb háziállatom is, de valahogy irántuk máshogy érzek, mint a volt kutyám iránt.

persze ezt csak leírtam, és nem nagyon gondolom, hogy köze lenne ennek a "természetfelettivel":)



2016. ápr. 25. 17:45
 1/8 death42 ***** válasza:

Az kapcsolatnak lehet nevezni, hogy én neveltem etettem-itattam és végül a kezem között lehelte ki a lelkét? Mondjuk, hogy halála után is tartottuk a kapcsolatot. Nem vettem észre, hogy meghalt azt hittem, hogy elaludt. Napok múlva lett gyanús, hogy a kutyám távozott az elők soraiból. Először ekkor ismerkedtem meg a halállal. És azóta is küzdök ellene.

A halál ellen élettel kell küzdeni, mindaddig, amíg képesek vagyunk rá, mert erről szól az élet.

2016. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

te halál, nagyon sokszor látlak ebben a kategóriában.


Üdv.: Hasfelmetsző Jack

2016. ápr. 25. 18:06
 3/8 anonim válasza:
Álmomban láttam az egyik beteges kiscicámat, aki azóta elment. Lelkiismeret-furdalásom volt, mert elbújt meghalni, én megéreztem, és nem erőszakoskodtam vele, hogy újra elvigyem az orvoshoz. Az egyik éjjel azon gondolkodtam, hogy vajon jól tettem-e, és aznap este álmodtam vele. Szólítom, én nem jön, hanem egy virágos, gyönyörű mezőn futkározik, kergetőzik pillangókkal, olyan vehemenciával, ahogy életében soha. Egyszer rám nézett, aztán rohant tovább. Nem tudom, hogy a szivárványhídon túlra pillanthattam át, vagy az agyam a saját megnyugtatásomra hozott létre egy ilyen álomképet, de bárhogy is, megnyugodtam.
2016. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez aranyos:3


nekem is halt meg kiscicám, elütötte az autó:(


meg egyszer 4 éves lehettem, meg akartam fogni egy kiscicát, és az kiszaladt az útra, és elütötték:(

2016. ápr. 25. 18:10
 5/8 death42 ***** válasza:
18%
A halál sose pihen. Ez egy olyan munkahely, ahol nincs fizetett szabadság.
2016. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja de azért vehetnél ki egy szabadnapot :XD
2016. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen hiteles töréntetet ismerek amikor az új macska a régivel teljesen megegyező kinézettel, habitussal és szokásokkal bírt!

A megdöbbentő, hogy emlékezett arra amit az elődjének tanítottak!

2016. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A húgommal egyszer pont ugyanakkor, ugyanazt álmodtuk. Láttuk a halott kutyánkat, akivel felnőttünk.
2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!