Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett szerintetek?

Ez mi lehetett szerintetek?

Figyelt kérdés
erdő szélén lakunk és estefelé kimentünk grillezni, kb 10 perc után egy lónál nagyobb fekete állat szaladt az erdő szélén még ezután 2x láttuk mi lehetett?
2014. aug. 27. 12:59
1 2 3
 11/22 Spilerke ***** válasza:
Akkor miért kérdezed, ha tudod, hogy egy jól megtermett ló volt? Majd a végén már azt fogod kérdezni, hogy kié volt az megtermett paripa. :D
2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, h a loúról van szó! Az pont akkora, mint egy ló, csak nagyobb! De nem tudom, minek aggódsz, ha volt nálad veccő...

Ezer éve nem jártam erre, nem tudtam, hogy még léteznek a loúk...

2014. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kár, hogy az előttem lévő megmondta a megoldást :D


Végre visszatértem a kutatómunkámból és a túlélőtáborból szóval megint rendeljezésre állok az ilyen ügyekben. És mit láttam meg először? Hát ezt a kérdést!

Visszatértek a loúk! Tudtam, hogy hamarosan eljön ez a nap (hisz a Loú Éve van)

Kérdező nagyon szerencsés vagy! Mostanság nem sokan látták ezt a teremtményt. De azért mindig legyen nálad veccő mikor kimész ugyanis a loú gyakran kiszámíthatatlan.


David Williams - loúlógus

2014. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a lóhalál.
2014. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A loú visszatért... ez baj.
2014. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
most szerencsére megúsztam volt a kezemben egy veccő amivel piszkáltam a tüzet
2014. aug. 27. 21:00
 17/22 A kérdező kommentje:
kimentem eloltani az elolthatatlan tüzet és láttam hogy egy egész csorda legelészik a grillezett kaják maradékain, az volt még furcsak hogy 6 db loú-t láttam fent repkedni az égen, szárnyuk is volt ez új faj???
2014. aug. 27. 21:49
 18/22 dávid19216 ***** válasza:
magyarórszágon mióta vannak loúk o.O ? amik egyébként a epelecsalatt élnekk ..
2014. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"fent repkedni az égen, szárnyuk is volt ez új faj???"


Egyesültek azokkal a fekete repkedő állatokkal a Harry Potterből.

2014. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Gondoltam kérdező, hogy lesz több is ugyanis a loú nem jár egyedül (kivéve amikor mégis). A loú csoúrdákkal (csoúrda: loúlógiai kifejezés a több loúból álló csoportosulásokra) nagyon kell vigyázni! Kerüld el jó messzire!

A repülő loúk sem meglepőek. Nálunk loúlógusoknál köztudott, hogy a loú képes szinte bármilyen más fajjal kereszteződni. A repülő szárnyas loú az egyik leggyakoribb hibrid.


Amúgy azt látom, hogy a válaszolók többsége egyáltalán nincs tisztában a loú tulajdonságaival és életmódjával. Ha érdekel titeket a téma akkor írhattok nekem üzenetet.


David Williams - loúlógus

2014. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!