Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Én még pici voltam, anyukám úgy mesélte nekem. A papám meghalt, és azutáni nap estétől fogva kb. 1 héten keresztül minden éjszaka amikor sírtam, anya átjött a szobámba és a szoba fenti sarkán látott egy fehér gömböt. Fény biztos nem jöhetett be az utcáról mert a függönyök teljesen el voltak húzva. Ez mi lehetett?
2014. júl. 10. 10:35
1 2
 1/16 Lionkind ***** válasza:

Szerintem Apukád lelke. A földi halál után a lélek elhagyja a testet és kis ideig még itt marad ha úgy érzi hogy az itt maradottakat vígasztalni kell.

Ha többet szeretnél megtudni az élet utáni életről akkor ajánlom ezt a könyvet:

Dr. Michael Newton - Lelkünk útja I

4 könyv van. Már csak ha az elsőt vesszük is az is teljesen megváltoztatta az életről való elképzelésemet.

2014. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem anyukád drog hatás alatt volt.

Már bocs de SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK.!!!

Cím nem mond semmit.

Lehet csak álmodta,vagy túl fáradt volt és beképzelte,vagy csak kitalálta.Sok magyarázat lehet rá.

2014. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!Tanulj egy kis tiszteletet,aztán beszélj!

Kérdező,ne hallgass rá:) Szellemek igenis voltak/vannak/lesznek:)

Szerintem is a Papád szelleme volt:) Úgy,ahogyan az első is leírta:)

2014. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

"Utolsó"

Talán van bizonyítékod h szellem volt?

Mindenki mindjárt a szellemekre gyanakszik ha valami furcsaságot tapasztal.Az helyett h utána járna a valóságnak.

Egykor énis ilyen nagy szellemvadász voltam azaz mindenre szellemet hittem,pld kinyitódott az ablak és máris hátborzongtam h mi ez.Pedig csak a szél volt.

Mindenre van magyarázat biztos.Erre már énis rájöttem.A beképzeléstől a fáradságig ezektől is lehetnek fura dolgokat látni ,tapasztalni.Vagy valakinek túl nagy a fantáziája és attól is képzelődik bebeszéli magának és saját magának csinál rosszat saját magát ilyeszti meg valaki ezzel.Azután meg máris szellemre gyanakodnak.:-/

Az ember amikor meghal megszűnik létezni.Ennyi.

Ez olyan mint a filmben varázsolnak,de te ezt nem hiszed el ugye?.:-)

És ez ugyanaz ha a filmben azt mutatják h az ember lelke kiszáll és néha meglátogat valakit.Azt miért kell elhinni?

Csak gondolkozzatok el ezen.:-)

2014. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lionkind ***** válasza:
88%

4. Egy kérdésem lenne hozzád.

Mi értelme van az életnek ha a halállal megszűnik létezni?.

Sok bizonyíték van a szellemek létezésére és arra hogy a halál csak átmenet, de aki nem akarja elhinni az nem fogja. A lélek energia.

Fizika: Az energia nem vész el csak átalakul.

Ha nem hiszed el nem kell. Mindenki abban hisz amiben akar. Én elmondtam a magamét. A könyv amit fent említettem sok választ ad, adj neki egy esélyt olvasd el.

Szép Napot!

2014. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

És épp ezaz hogy az emberek azért hisznek ilyenben mert így elfogadhatóbb nekik a halál,hogy még van utána valami.Pedig nincs.

És arra is sok magyarázat van h nem szellem járt éppen valakinél.

2014. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Az idő illúzió ahogyan a halál is.
2014. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Aztán nagyon vigasztalhat azzal hogy halálra rémiszti a családját.
2014. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lionkind ***** válasza:
Nem akarok belefolyni a vígasztalás módjába a könyvben el van magyarázva, ha érdekel akkor elolvasod.
2014. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

4.!

Minden ilyen jelenségre van magyarázat?

Akkor a kérdező történetére adjál logikus magyarázatot,kérlek:)

2014. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!