Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Én még pici voltam, anyukám úgy mesélte nekem. A papám meghalt, és azutáni nap estétől fogva kb. 1 héten keresztül minden éjszaka amikor sírtam, anya átjött a szobámba és a szoba fenti sarkán látott egy fehér gömböt. Fény biztos nem jöhetett be az utcáról mert a függönyök teljesen el voltak húzva. Ez mi lehetett?
2014. júl. 10. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Amint már le írtam beképzelte,álmodta,vagy csak mese.

Bár arra nincs bizonyítékom hogy nem léteznek,de neked sincs hogy léteznek.

Szval ugyanúgy állunk.;-)

2014. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy nincs bizonyítékom?:D

Leírom hogy mi történet az egyik barátnőmmel,amire még te sem tudsz magyarázatot adni,SZERINTEM (!) :)

Este lefeküdt aludni,nem volt semmi gond..Reggel amikor felkelt,megnézte az időt a telefonján,és azt látta hogy a háttérképe saját maga,ahogyan alszik..Aztán elkezdett gondolkodni,hogy neki mióta van ilyen képe magáról,úgyhogy megnyitotta a galériát és megkereste a képet,és azt látta hogy a kép dátuma,a tegnap esti dátum..És ebben az a para,hogy tegnap este egyedül volt otthon O_O..

Tehát valami/valaki lefényképezte,miközben aludt,és beállította háttérképnek, (gondolom) hogy jelezzen neki..O_O

A barátnőm sírva rohant át hozzám,én meg majdnem sokkot kaptam amikor elmesélte O_O

De ezenkívül is voltak furcsa dolgok..:O

Na erre van magyarázat?-Mert szerintem nincs.

2014. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
1.Válaszoló: Lehet hogy igazad van, a könyvet pedig megpróbálom elolvasni.
2014. júl. 11. 14:25
 14/16 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló: Nem hiszem h 1 héten keresztül mindennap fáradt lett volna. Azt pedig biztosra veszem hogy anyukám nem drogozott! És szerintem ilyet nem találnak ki az emberek. :S
2014. júl. 11. 14:28
 15/16 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló: Azt nem el kell hinni hanem szellemek tényleg léteznek. Attól hogy meghalsz, attól még a lelked tovább él a mennyben.(Én a pokolt nem hiszem el.)
2014. júl. 11. 14:32
 16/16 A kérdező kommentje:
12.Válaszoló: Ez tényleg elég ijesztő történet. És itt van még egy bizonyíték hszellemek léteznek.
2014. júl. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!