Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álmodtam valamit, de nem...

Álmodtam valamit, de nem emlékszem hogy valaha is felébredtem volna?

Figyelt kérdés

3 éves voltam (nem kamu hogy pontosan emlékszek rá, ha akarnám se tudnám elfelejteni)

éjszaka az ágy felett elkezdtem emelkedni, aztán a szobában középmagasságban lebegni a levegőben, arccal az ágy felé nézve és így lebegtem egy ideig, közben anyukám (akkor melettem aludt) valamit beszélt csukott szemmel, de nem értettem, mert bedugult a fülem vagy ilyesmi,aztán hirtelen az ágyra zuhantam (hasra esve :D) aztán anyám megszólalt :- ja azt hittem a bilin ülsz... (mintha érezte volna előtte hogy nem vagyok mellette)


sokat hallottam arról h a kisgyerekek érzékelik a szellemeket stb és a legijesztőbb álmaim mindig 3-4 éves koromban voltak, amikor azt se tudtam mi az hogy horror film (pl szellemekről álmodtam, szakadékban zuhantam és szemek figyeltek, amikor még kiságyban aludtam láttam hogy valaki áll az ágyam felett és figyel, anyám mellettem az ágyán nézi a tévét nővéremmel) (az se kamu hogy a kiságyasra emlékszem, 2 évesen még odatettek mert költözéskor nem volt máshol hely és jó kicsi voltam :D...)


lehet hogy mindent álmodtam csak nem tudtam róla hogy felébredtem ..

vagy látják a kisgyerekek a szellemeket???


most 16 vagyok és k.-ra félek a szellemektől, szerintem ha látnék egyet szörnyethalnék



2013. okt. 23. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem szellemek voltak, hanem eltérítettek a kicsi szürkék. Így szokták, csak nagyon sokan nem emlékeznek rá! (Én igen!)
2013. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez jól hangzik :D


most jut eszembe : rengetegnél is többet álmodtam ufókról , többet mint szellemekről :)

2013. okt. 23. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég énis arra keltem, hogy szó szerint bele zuhanok az ágyamba háttal, fogalmam se volt hogy történhetett. Nagyon könnyen felkelek minden zajra, rossz alvó vagyok, és kb sose képzelődök miután felkelek, tehát kizárt hogy beképzeltem a zuhanást, még a hátam is fájt.
2013. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!