Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetnek zombik valaha ezután?

Lehetnek zombik valaha ezután?

Figyelt kérdés
Tudom ez igen hülye kérdés!De akkor is felmerülhet az a tény is hogy azok nemnormális hülyék a víruslaborban(ahol kiderítik a vírusok erejét hogy mit tesz ahol nevet adnak a vírusnak)összekutyulgatnak különféle vírusokat hátha gyógyszer lesz belőle és végül egy ilyen T-Vírus-hoz hasonló dolgot alkotnak!(Tudom hülyeség!De nem lehetetlen mert már annyi minden van ebben a világban!)
2011. júl. 7. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy még nincsenek?
2011. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Összekutyulgatnak mindenféle vírusokat, és gyógyszer lesz belőle? :D

Ez nem így működik. A Kaptár egy tök jó film, de akkor is meg kéne különböztetni a fikciót a valóságtól. A nemnormális hülyéket pedig kutatóknak hívják, és nekik köszönheted az aszpirint. :)

Nem lesznek zombik.

2011. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát a zombik alatt sokmindent lehet érteni. És azok könnyen lehetnek. Nem ilyen kaptárosok , de valami betegség, ami megerősít de meghüjít még meglehet.


Ez sokkal hihetőbb dolog mint 2012 vagy a szellemek.

2011. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ez hihetőbb!A második válaszolónak pedig azt hogy azok a kutatók igen nem hülyék persze sok dolgot adtak a világnak hogy jobb legyen,de sajnos a mai világban azok a kutatók is pénzre mennek!Egy cég felajánl egy ku*va nagy összeget és a kutatók elkezdik csinálni amit akar a cég!Nem kell most ezt az ötletet a kaptárhoz venni!Nem hülyék a kutatók csak most már ők is jobban szeretik a pénzt!Szerinted kik a nyavalyák csinálták a H1N1-et!Most ez a H1N1-es dolog se biztos!!!Na de most komolyan ez nem lehetetlen!Itt ebben a világban már bármi megtörténhet!
2011. júl. 7. 19:52
 5/21 emolány ***** válasza:
Én tíz éves korom óta hiszek a vámpírokban. De ennyi erővel akkor lehetnének zombik is. Szerintem hülye vagyok.
2011. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Abban sajnos egyet kell értenem veled, hogy manapság a pénz ural mindent, de ettől függetlenül TÉNYLEG más a fikció és a valóság.


A valóságban vannak limitek, amelyet egy vegyi/biotechnológiai iparban működő vállalatnak be kell tartania.

Az igazán veszélyes vírusok kutatásához a labornak elképesztő biztonsági feltételeknek kell megfelelnie (keress rá erre a szóra: BSL-4 [Biosafety Level 4]). Az egész világon van kb 20 ilyen labor, egyetemek/hivatalos szervek működtetésében.


A biológiai kutatások nem úgy zajlanak, hogy összeöntögetjük a vírusokat, és hátha gyógyszer lesz belőle. :)

2011. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát speckó én sem erre gondoltam!De van egy másik szituáció ami azért valóságosabb!Az hogy 2 vagy 3 vagy akár 4 vírus összeolvad(azt ne kérdezzétek hogy!)és így keletkezik valami nagy katasztrófa!Amúgy meg belegondolva abban hogy minden lepusztult tele van zombikkal a világ és te és a kis csapatod összetartotok és gyilkoljátok a zombikat!Úgy belegondolni érdekes de benne lenni nem lenne jó!Vagy van egy harmadik szituáció!Mi van akkor hogyha föld alól szabadul ki valami izé(ne kérdezzétek mi,de én vírusra gondoltam!)Amint mondtam sokféle dolog lehetséges és bármi megtörténhet!És mi van akkor hogyha pont az én elképzelésem fog megtörténni!(Tudom hülyeség,de hányszor írjam le!!!BÁRMI MEGTÖRTÉNHET!Senki sem tudja pontosan hogy a 2012 nem egy zombi apokalipszis vagy sem!(Hát már megint csak hülyeség volt,de lehet reális!)Senki nem ismeri a vírusok pontos erejét!BÁRMI MEGTÖRTÉNHET!
2011. júl. 7. 20:20
 8/21 anonim ***** válasza:
a zombik szerintem azért nem lehetségesek, mert ha már valaki meghal, akkor leáll a vérkeringése, tehát nincs ami mozgassa a testet
2011. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Bármi megtörténhet. Legalább kicsit izgalmasabbá válna az életünk. Mármint annak akiből nem lesz zombi.
2011. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak!Hát azért tényleg!Amikor nézem a kaptár 3-at belegondolván abba hogy azzal oldod a stresszedet hogy golyókat repítesz a zombik fejébe izgalmas!Na de azért egy idő után már bele lehetne fáradni a sok menekülésbe,de azért izgalmas lenne!De most akkor valaki nem hisz abban hogy bármi reális lehet ami történik!De akkor is ez a zombi dolog a legvalószínűbb az össze ilyen világvége,démonok,szellemek meg ilyesmi közül!A zombik a leg reálisabb dolgok a felsoroltak közül!Mi van ha holnap a TV-ben azt mondják hogy Amerikát óriási számú elhalálozások érték és a halottak járnak!Az utolsó előtti válaszolónak pedig!Igaz amit mondasz,de mi van ha az a vírus olyan hogy a vérkeringést újra beindítja és..!Ami viszont a kötekedő tényező hogy mégis történne ilyen nem-biztos hogy a zombik pont az emberhúsra éhesek!Ez az egyetlen kötekedő tényező az elméletemmel!Persze ha vírus okozta zavar a zombit rossz irányba tereli az étvágyat illetően és jobban ennék nyers húst!Érteni lehet amit mondani akarok!Vagy nem?
2011. júl. 7. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!