Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetnek zombik valaha ezután?

Lehetnek zombik valaha ezután?

Figyelt kérdés
Tudom ez igen hülye kérdés!De akkor is felmerülhet az a tény is hogy azok nemnormális hülyék a víruslaborban(ahol kiderítik a vírusok erejét hogy mit tesz ahol nevet adnak a vírusnak)összekutyulgatnak különféle vírusokat hátha gyógyszer lesz belőle és végül egy ilyen T-Vírus-hoz hasonló dolgot alkotnak!(Tudom hülyeség!De nem lehetetlen mert már annyi minden van ebben a világban!)
2011. júl. 7. 19:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ezt az oldat nézzétek meg!: [link]
2011. júl. 7. 21:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Zombik visont már jelenleg is léteznek!!!! Vegyünk például egyet: 15 éves gyerek, aki nap 15 órát lehúz egy szgépes jték elött... nem is egyet ismerek...
2011. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
:D!Hát na ja azok egyfajta zombik!
2011. júl. 7. 23:13
 14/21 csehótoszó válasza:
Nos igen,a Blikk és az ő legendás állításai nem egyszer jelennek meg újra és újra.Amúgy is ha Amerikában kitörne egy ilyen zombi vírus,előre bejelentenék a tévében.Ha mázlink van,nem jut el Európába.Ha nincs,akkor gebasz,olyan felállás lenne mint egy tipikus zombi filmben:Minden felé rothadó emberi tetemek,néhány fegyveres,illetve akinek nincs fegyvere próbálja meghúzni magát,katonák,zombik,stb...Tehát az amcsik jobb ha nem kísérleteznek ezzel,ennyi :D
2011. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nanotechnológiával úgy kb 100 év múlva lehetséges lenne pl katonai célokból egy afajta zombi nano botot létre hozni. Ahoz hogy mozgatni tudjanak egy halott testet ép idegek, szív, és tüdö kell (minimum). Amit 100 év múlva nem is nehéz elképzelni. Na meg amit az egyik válaszoló is mondott. Nem nehéz elöállítani egy vírust ami megörjíti az embereket, és ennek következtében (még élve) megtámadnak zombi módjára embereket.
2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan simán lehetne mint ami a Legenda vagyokban volt.
2011. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]

Parancsolj!

2011. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mnemic válasza:
Nos szerintem a zombi szó eléggé több értelmű! A mai világba ha valaki meghallja a zombi szót egyből az jut eszébe amit a filmekbe lát, hogy már egyszer meghaltak de feltámadtak és most emberi húst illetve emberi agyat esznek... Próbáljuk ezt 1 kicsit relatívan felfogni. Tegyük fel, hogy csináljak 1 vírust ami a holtakat feltámasztja és emberi húsra illetve agyra éhesek (ami az én véleményem szerint lehetetlen). Sikerül is 1 holtat feltámasztani aki mondjuk rátámad 1 emberre. Mivel a zombik állandó éhséget éreznek így eredetileg nem csak megharapna 1 embert hanem azt tulajdonképp fel is zabálná mielőtt zombi lehetne, másik részről a zombikat úgy lehet kiirtani, hogy fejbe lövöd ezáltal szétroncsolod az agyát így ha megharapják 1 ember fejét és megeszi a agyat az már eleve nem is lehetne zombi. Meg a zombi eredetileg a papok szolgája volt, és még a voodoo mágiákkal szokták az embereket agyhalottá tenni, hogy az ingyen dolgozzon. Amit a mai világba látunk a tv-be az ha jól tudom (persze nem biztos) a japánok agyszüleménye volt. Szerintem lehetetlen olyan vírust kifejleszteni amitől a holtak életre kelnek és emberi húst esznek...
2011. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 dancso97 válasza:

Összefoglalom neked , hogy mért nem lehetnek.

1: azért mert a halottakat feltámasztani nem lehet , élő szövetet ugyan is halál uán nem lehet működésbe hozni

2: nincs olyan vírús ami ilyen gyorsan terjedne

3: kitalációk


És más kommentelők indította fonal : emberevő zombik nem léteznek de sima igen a zombi ugyanis tudaton kívüli élőlényt jelent szóval aki kómában van de még él a is egy zombi (kicsit persze eltulzott szóval).

2012. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
(bocs , hogy nincs ekezet) lehetseges hogy lesznek ˝zombik˝ mert a veszetseg is hasonlo betegseg agresziv harpo es fertozove teszi a harapast szoval...ha valahogy elterjedne (ilyenek lenenek a tunetek) akkor az emberekre tamadnanak a fertozottek es mivel nem lenne kajajuk (ki adna nekik) akkor bezony megennek az embereket tudom nem az a csoszog zobik amik vert hanynak a sarokba de .... Ez is olyasmi nem de? ! :'D
2014. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!