Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak valaha óriások?

1 2
 1/18 anonim válasza:

Nem léteztek.

Ha ilyen csontvázakat találtak volna, akkor már rég bizonyított tény lenne és benne lenne a történelemkönyvekben, h mikor és hol éltek.

2010. dec. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Oxa válasza:
100%

Szia!


Ezeket a videókat (és jó pár más dolgot) hívják gyűjtőfogalomként hoaxnak!


"A hoax (angol eredetű vándorszó, jelentése: „beugratás”, „megtévesztés”, „átverés”, „álhír” vagy „kacsa”) leggyakrabban az e-mailben terjedő álhírek, kacsa-lánclevelek különféle változatait jelöli, bár az átverés gyakran kiegészül honlapokkal, illetve nemritkán az írott sajtó vagy a tv is hajlamos átvenni.


A hoax általában nem irányul más vagyonának vagy vagyoni értékkel bíró dolgának illegális megszerzésére (mint például a csalás), célja inkább a célszemély(ek) megtréfálása. Nevezhetjük ártatlan tréfának is, de az elkövetőnek tudnia kell, hogy számos esetben nagyon vékony a határvonal a tréfa és a büntetendő cselekedet között.


Fontos (de nem okvetlen szükséges) jellemzője a hoaxnak a virális jelleg, tehát azon képessége, hogy terjed és szaporodik (lásd memetika), bár a számítógépes vírusok „automatikus” terjedésével ellentétben ez az emberi segítséget is igénybe veszi („Küldd tovább 10 példányban!”).


Nemzetközileg az internettel együtt terjedt el, minthogy a hálózat ideális terepe a kisebb-nagyobb átveréseknek.


A népszerűbb hoaxok jelentős forgalmat generálhatnak, és ezzel komoly pluszköltségeket okozhatnak a szolgáltatóknak."

2010. dec. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

én törpe vagyok.

nekem mindenki óriás.

2010. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Modal válasza:
54%
Természetesen, amikor az ember fia olyan világban él, amiben nem engedik szabadalmaztatni a magyar találmányokat, mert ezzel veszélyeztetnék a piacot, nem lehet tudni, még miket hallgatnak el :)
2010. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze... ahogy kobold, unikornis és vízen járó Krisztus is volt.
2010. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó hogy mondhatsz ilyet?

Unikornis igenis létezik!!! :(

És még robot unikornis is!!! :(


[link]

2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Voltak:

[link]


Kb ~ 3 méter magasra teszik őket a csontozat alapján és több száz kilósra. Megközelítőleg 100.000 éve haltak ki, így nem kizárt, hogy a homo sapiens találkozott velük és fennmaradt a mondavilágban.

2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

azért egy nagy embert ne keverjünk össze egy nagy majommal.

[link]

2010. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Igen az őrobbanás előtt a dinoszauroszok ... ők órisáok voltak ...

de most nem hiszem

2010. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát figyeljetek. Miért ne lehettek volna. Kicsit merüljetek el az ősi pogány világban és végre hagyjuk el az ostoba és nyilvánvalóan keresztényi hazudozásokat. csak egy kicsit. visszanézünk a múltba. nem tudtok sok olyan ősi vallást mondani ahol ne lennének sem törpék sem óriások. én nem tartom kizártnak hogy nem léteztek egykoron. és szerintem az első emberek igen is láthatták őket. olvastam is erről egy cikket. meg is keresem még most. mondom ha elvonatkoztatunk a keresztényi mocsoktól akkor sok olyan dolgot találunk ami több értelemmel bír. akár itt most felháborodást fogok kiváltani de mondhatnám a sátánizmust is. csak utána kell nézni mindennek. a kereszténység halódik ez tény szép lassan visszatérünk az eredeti vallásokhoz.
2010. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!