Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak valaha óriások?

1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Törpék most is vannak.

Óriás lehetett amit már feljebb linkeltem vagy pl. egy Ázsiai népnek (pl. amilyenek a Hunok vagy az ide érkező magyarok is voltak), ahol az átlagos magasság 150 cm volt egy 2 méteres benga nagy északi ember óriás volt...

2010. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
de az is simán előfordulhatott hogy pár helyen olyan családok éltek, akiknél ez genetikai betegség volt(van ilyen: gigantizmusnak hívják). egy kis mutáció és máris több növekedési hormonjuk van. ha léteztek is óriások, nem hiszem hogy 250cm-nél magasabbak voltak. a filmekben látott 10m magas óriások sztem túlzás. és persze ami már itt is elhangzott, ha ilyen magas emberek alacsony növésűek közé kerülnek, máris óriások
2010. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Akar hiszitek akar nem, ma is leteznek oriasok. Na nem azok a mesefigurak, meg hasonlok.

pl:

Leonyid Sztandnyik

Xishun

Sultan Kösen

Robert Wadlow

John Rogan ...

En azt olvastam, hogy Robert Wadlow tartja maig a rekordot.

2010. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolso voltam, elottem szolo is jol mondja.
2010. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

hát, én azt mondom:

ez a két lábon járós buli a földö viszonyokhoz olyan 3 méterig kényelmes lehet, azon felül már nem stabil a szerkezet, ha ez a 10 méteres monstrum valóban élt, akkor rendeszeresen el kellett volna hogy essen, és borzaztó fájdalmai lehettek a magasságától, és elpusztult volna, mielőtt kifejlődik,

szerintem

2010. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hat igazabol aki tobb mint 2.10 magas pl azok is elegge szenvednek, mert nem birjak a labaik a hatalmas sulyt, szoval elottem szolonak igaza lehet, hogy ha valoban leteztek 10 meteres oriasok vagy 9m vagy mindegy akkor lehetetlen hogy jarni tudtak volna, ha csak nem valami mas lenyek voltak.:D Mert ember nem kepes fizikailag erre...
2010. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
elmondom neked, hogy az a kép, amin a fickó egy koponya mellett ás, kamu, egy hoaxnak készült, ha megnézed a képet, az ásó feje hiányzik :D a készítője mondta, hogy kamu :D
2010. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A dinók azok óriások voltak
2011. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!