Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell démont idézni?

Hogyan kell démont idézni?

Figyelt kérdés

Lényegében csak anyit mondok hogy alkut akarok kötni.

A többit priviben ha tudni akarod miért,SZKEPTIKUSOK kíméljetek:)Olyanok válaszát várom akik már csináltak ilyet,mi lehet a következménye(veszélye).Többen legyünk,vagy egyedül is csinálhatom?Előre is kösz a normális segítő válaszokat.Utólag nem vagyok elme beteg.



2013. júl. 30. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
100%

Ne akarj démon idézni, inkább örülj neki hogy élhetsz rossz entitások nélkül. Azt sose feledd, hogy egy démont, te nem tudsz irányítani és egy démon nem fog csak úgy eltűnni. Akárhova próbálsz előle menekülni, nem tudsz hozzád kötődik. És még valami: egy olyan gonosz kegyetlen asztrál lény mint egy démon SOHA nem tűr meg maga mellett senkit, így segíteni sem fog. Addig húzogatja a mézesmadzagot az orrod előtt, amíg ki nem tud lépni a mi síkunkba, ahol már ereje van, onnantól kezdve semmi esélye egy laikusnak a menekvésre...

Fogadd meg a tanácsom és felejtsd el ezt a butaságot hogy alkut köss egy démonnal, elképzelni sem tudod milyen pokoli következményei lesznek.

2013. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Figyelem. Az lsd drog képes tévképzeteket és esetleg rossz hallucinációkat vetíteni,továbbá képes olyanokat elhitetni veled amik nincsenek is a valóságban. Még valami: Egy szóval se mondom, hogy elmebeteg vagy..csak, hogy unatkozol. Próbálj a valóság és a racionalitás talaján maradni. Am én nem szkeptikus hanem realista vagyok.
2013. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Bírósági idézéssel.
2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Következmény: Elmebaj, öngyilkosság... a barátnőm e miatt akasztotta fel magát...
2013. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A Fekete ***** válasza:
Inkább csinálj Elementált. Biztonságosabb... [link]
2013. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Hastur_yellowking ***** válasza:

Ha szerencséd van lehet hogy csak jól megk*r...


Legalábbis az ilyen kis hamvas kezdőket...

2013. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Utolsó

A F...hiányban szenvedsz akkor ne itt tudasd:D

2013. szept. 8. 14:31
 28/38 Hastur_yellowking ***** válasza:
Hogy találltad ki hogy Fű hiányban szenvedek O.o?! Igazi médium vagy!:D Persze én csak figyelmeztettelek, de ettől még veszélyes móka ez. Aztán ha még pluszban kirámolja a hűtődet, ne mond hogy nem szólltam.
2013. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem vagyok médium:D csak tudod kicsit sem vicces amiket írsz úgy hogy a poénodnak lőtek:DXD

2013. szept. 8. 20:58
 30/38 Hastur_yellowking ***** válasza:
Mégis ilyen kérdésre mit vársz?! Ha tegyük fel vannak, és esetleg meg tudsz idézni egyet, és talán nem öl meg vagy ragad el a pokolba vagy tán nem száll meg se valószínű hogy olyan üzletet kötsz vele aminek később nem látod kárát. Kb olyan mintha azt kérdeznéd hogy lesz e bajod ha a szobádban felrobbantasz egy bombát. (ha egyátalán vannak démonok, amit azért nem zárok ki)
2013. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!