Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell démont idézni?

Hogyan kell démont idézni?

Figyelt kérdés

Lényegében csak anyit mondok hogy alkut akarok kötni.

A többit priviben ha tudni akarod miért,SZKEPTIKUSOK kíméljetek:)Olyanok válaszát várom akik már csináltak ilyet,mi lehet a következménye(veszélye).Többen legyünk,vagy egyedül is csinálhatom?Előre is kösz a normális segítő válaszokat.Utólag nem vagyok elme beteg.



2013. júl. 30. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

kicsivel előtted írtam ki, kapcsolódik a kérdésedhez.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


amúgy h válaszoljak is, nem tudnál idézni, mert nem éppen úgy működik mint a neten írják.az csak mese, ami ezeken a hülyítő oldalakon fenn van, szinte semmi sem igaz belőlük.

2013. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 BlackSword ***** válasza:
67%

Tessék, itt egy démon:


[link]

2013. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

tegnap 21:28

Köszi a válaszod,nemtudom hogy neten tanálhatok-e ojan módszert ami müködne.Utolsó válaszolónak pedig szerintem ha nem vagy jártasos ebben a témában akkor minek írsz ide?

2013. júl. 31. 08:50
 4/38 A kérdező kommentje:

1.Astaroth,Beelzebub,Azazel,Mastema.

2.Ezeket a démonokat meg lehet idézni?

2013. júl. 31. 09:16
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

Itt vagyok 34 évesen, gyakorlatilag az egész életem ráment erre a démonos dologra.


Éjszakákat nem mertem aludni, erős nyugtatókat szedtem. Mára már stabilabb a helyzetem.


Felejtsd el, és töltsd az időd valami értelmesebb dologgal. Szerintem nem akarsz félelembe élni.


Aki nem élt meg ilyen dolgokat, az csak elképzelni sem tudja, mit éltem át.


Tovább szép napot.

2013. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

kedves utolsó, én linkeltem, be a másik kérdést.

csupán csak elméleti kiváncsiság miatt.

Pár évtizede én is foglalkozom ezzel és sok mással még, és bizony , amíg vki kivüláló ebben, az csak hitetlenkedik.

de ahogy elkezdesz kutakodni, olvasgatni, próbálgatni dolgokat, utána nézni, majd magadon is megtapasztalni pár élményt, utána már nem leszel hitetlen.

de ezt nem a tizenéves suhancok fogják megtapasztalni, hosszú évek munkája ez, h vki csak egy kis tudást is szerezzen ezekről a dolgokról.

Hiába tanultam teológiát, vallástörténetet, és sok mást, az csak indulásnak volt jó, de azt én is javasolni tudnám, és nem csak neked kérdező, hanem aki ezen gondolkodik,h előbb érjen meg a gondolkodásod, legyél felnőtt, és utána akarjál ilyet csinálni...vagy bármit.

nem fogok neked hazudni...kérdező.

amit te leírtál, soha szerintem ebben az életben nem fogod tudni megidézni, mert fogalmad sincs hogy kezdjél neki.

ez nem olyan tinis dolog, h kimegyek fekete hajjal és körömmel a temetőbe oszt én vagyok a sátánista.

szerencsétlenek, ha tudnák h mivel játszanak, behúzott farokkal rohannának a templomba imádkozni, meg gyónni.

inkább értelmesebb dolgokat csinálj kérdező.

2013. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Én voltam az előző hozzászóló, teljesen egyet értek veled kedves utolsó.


Amikor nem tudtam, hogy kiállt az üvegajtó mögött, egyre sötétebb, és áttekinthetőbb volt az alakja, nem szégyenlem bevallani, de sírógörcsöt kaptam, és amit éreztem rettegést, senkinek nem kívánnám.


Kívülálló emberek, el sem tudják képzelni, milyen dolgok léteznek/vannak.. egyszerűen az emberi agy gyakorta képtelen felfogni, befogadni más dolgokat.


Nem vagyok elmebeteg, semmi bajom nincs. 1 éve egy jól működő párkapcsolatban élek, dolgozom, lakásom van, autóm.


Viszont még vannak visszatérő dolgaim, a páromnak soha nem beszéltem ezekről a dolgokról, és nem is fogom.


Kérdező, hagyj fel ezekkel a dolgokkal. Évek kérdése, mire tudsz valamit, és azzal a tudással kezdeni is kell valamit, nem lesz egyszerű "megemésztened". Főleg, ha akadnak majd látogatóid.


Szép napot

2013. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezek a dolgok azok amik léteznek de békén kell hagyni őket! Csatlakozom az előttem íróknak ne játssz olyannal amit nem értesz és amire nem vagy kész. Te csak ezt bulinak fognád fel valakinek meg az életét keserítik meg ezek a dolgok.
2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 McEnroy ***** válasza:
50%
idéztem neked egy démont : blöeeeeee...hörrrr..hörrr...
2013. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Rendbe van de a veszélyei nem érdekelnek nagyon.

Csak ezt szeretném meg tapasztalni és mint írtam Alkut kötni az egyikel.

2013. aug. 1. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!